Awantura w samolocie z matką w roli głównej. Stewardesa trafiła do szpitala

Personel samolotu United Flight 476 należącego do linii lotniczych United Airlines nigdy nie zapomni tego lotu. Podczas lądowania doszło do sprzeczki między matką, która krzyczała, że jej dziecko zaraz zwymiotuje, a stewardesami, które próbowały usadzić kobietę na miejscu na czas manewru lądowania.

Nagranie ze sprzeczki pomiędzy pasażerką a personelem trafiło do internetu. Na filmie widać, jak kobieta awanturuje się, a personel samolotu próbuje uspokoić ją i przekonać, by podczas manewru lądowania zajęła swoje miejsce. Niestety, na próżno. Kobieta posunęła się nawet do zaatakowania stewardesy

Zobacz wideo Stewardesa Justyna Kłęk opowiada o tajnikach swojego zawodu

Awantura w samolocie z matką w roli głównej. Kobieta popchnęła stewardesę

Do incydentu doszło podczas lotu liniami lotniczymi United Airlines z San Francisco do Chicago w niedzielę rano. Jedna z pasażerek wstała ze swojego miejsca, podczas gdy samolot zaczął wykonywać manewr lądowania, krzycząc, że jej dziecko zaraz zwymiotuje. Stewardesy natychmiast zareagowały, prosząc kobietę, by usiadła na swoim miejscu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak podaje "Daily Mail", na nagraniu, które trafiło do Internetu, słychać, jak kobieta krzyczy, trzymając na rękach małe dziecko, a stewardesy, nieco spanikowane, próbują załagodzić sytuację. Wściekła pasażerka, nie zważając na prośby załogi, popchnęła jedną ze stewardes, która następnie trafiła do szpitala w Chicago. Jak czytamy, w wyniku chaotycznej sytuacji, na obserwację do pobliskiego szpitala Resurrection Hospital trafiła również inna kobieta i trzyletnia dziewczynka. Linie lotnicze poinformowały, że żadna z osób nie doznała poważnych obrażeń.

Policja zajęła się kłopotliwą pasażerką. Linie lotnicze są wdzięczne załodze samolotu

Po wylądowaniu samolotu na lotnisku O'Hare w Chicago kłopotliwa pasażerka została zatrzymana przez policję. Obecnie sprawa jest badana przez departament policji w Chicago i FBI.

Jesteśmy wdzięczni naszej załodze za profesjonalne podejście do tej trudnej sytuacji i za postawienie na pierwszym miejscu bezpieczeństwa naszego zespołu i naszych klientów

- czytamy w oświadczeniu linii lotniczych United Airlines.

Więcej o: