Podróżnik w czasie z TikToka twierdzi, że USA skontaktuje się z UFO. Nie trzeba będzie długo czekać

Samozwańczy podróżnik w czasie zapowiedział na TikToku, że już wkrótce marynarka wojenna skontaktuje się z UFO. Jego zdaniem nie trzeba będzie na to długo czekać, ponieważ istoty pozaziemskie z oceanu ukażą się jeszcze w listopadzie.

Tiktoker o nicku timetraveller3000, jak sama nazwa wskazuje, twierdzi, że jest podróżnikiem z 3000 roku. Na swoim profilu dzieli się swoimi prognozami i tym razem uważa, że US Navy w  niedalekiej przyszłości nawiąże kontakt z kosmitami. Jak bardzo jego prognozy są wiarygodne? Internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Podróżnik w czasie twierdzi, że USA skontaktuje się z UFO

Samozwańczy podróżnik w czasie publikuje na TikToku przepowiednie. Jego konto obserwuje ponad 12 tys. osób - w większości dla zabawy. Komentarze, które można przeczytać pod jego filmami, wskazują, że niewiele osób wierzy w jego wizje. Najnowsza dotyczy kontaktu marynarki wojennej USA z kosmitami jeszcze w listopadzie. W swoim nagraniu wykorzystał nagrania z taśmy rządowej USA przedstawiające niezidentyfikowane zjawiska lotnicze.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie chciał zapłacić za nadbagaż, więc wymyślił sposób Nie chciał płacić za nadbagaż, więc go ukrył. "Geniusz"

Podróżnik w czasie i jego przepowiednie. Zapowiada m.in. katastrofę

Na TikToku samozwańczego podróżnika znajduje się również wiele innych przepowiedni. Najważniejsze dotyczą m.in.  tornada F5 w Kansas, które zabije setki ludzi i ma rzekomo nastąpić w lutym 2023 roku oraz ogłoszenia przez Donalda Trumpa swojej kandydatury na prezydenta w styczniu 2024 roku.

Z kolei jeszcze w listopadzie tego roku naukowcy odkryją na Antarktyce śmiercionośnego wirusa, a w grudniu cena bitcoina spadnie do 10 tys. dolarów. Nie ominął również palącego tematu wojny w Ukrainie. Twierdzi, że zmagania wojenne między Ukrainą a Rosją zakończą się w marcu 2023 roku, ale jak zaznacza, z wytyczeniem nowych granic.

Sensacyjne znalezisko w Toskanii Sensacyjne znalezisko w Toskanii. Ponad dwa tuziny rzymskich posągów

Na profilu mężczyzny nie brakuje prześmiewczych komentarzy.

Jasne kolego, spełni się tak jak wszystkie inne przepowiednie tutaj
Cóż, nie jest tak trudno przewidzieć wymyślone problemy
Przestań straszyć ludzi
Jeszcze w niczym nie miałeś racji
Więcej o: