Nie chciał płacić za nadbagaż, więc go ukrył. Czy to David Copperfield linii lotniczych?

Jak uniknąć kary za nadbagaż? Choć limity mogą nieźle wdać się we znaki, to jednak nie warto kombinować. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać, jak jeden z mężczyzn wpadł na "genialny" pomysł oszukania załogi. Co ciekawe, udało mu się. Jego spryt został jednak wyśmiany w internecie.

Pięć dni temu internet obiegł film z TikToka pokazujący starszego mężczyznę na lotnisku. Szybko stał się hitem Internetu i wyświetliło go blisko pięć milionów osób. Mężczyzna, nie chcąc płacić za nadbagaż, wpadł na wyjątkowy pomysł ukrycia dodatkowego plecaka. Oszustwo mężczyzny uwieczniła na nagraniu jedna z osób obserwujących wydarzenie i umieściła je na TikToku pod Nickiem elyukaa.

Jak uniknąć kary za nadbagaż? Tego nie próbuj

Unikanie kary za nadbagaż to zwykłe oszustwo. Warto więc postępować uczciwie i stosować się do regulaminu linii lotniczych. Mężczyzna uwieczniony na filmie, który pojawił się na TikToku, chciał jednak za wszelką cenę uniknąć dopłaty. Podróżując samolotem linii lotniczych Spirit - czyli taniego przewoźnika, zdobył się na oszustwo. Ukrył plecak pod swetrem, który miał na sobie. Załoga niczego nie zauważyła.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie jest to jednak jedyny przypadek próby oszukania pracowników linii lotniczych. Inny mężczyzna, jak podaje portal escape.com, wpadł na pomysł odciążenia stopą wagi, by walizka na niej postawiona, ważyła mniej niż w rzeczywistości.

Nie chciał płacić za nadmiarowy bagaż, więc go ukrył. Rozbawił internautów

Film na TikToku z udziałem mężczyzny obejrzało już blisko pięć milionów osób. Internauci są rozbawieni tą sytuacją, jednak niektórzy z nich wskazują również, że to zwykłe oszustwo. Pod filmem pojawia się wiele komentarzy.

Kocham już tego faceta. Nawet nie trzeba go znać
Ja też to robiłam. Obsługa pracuje w takim pośpiechu, że nigdy nie zauważa
Nawet odszedł w pośpiechu pod kątem. Lol
Geniusz
I tego dnia narodziła się legenda
Więcej o: