Ten z這wrogi symbol trz瘰ie Bia造m Domem i Kapitolem. Demon czy przywidzenia pijanych stra積ik闚?

Z這wrogie symbole zwiastuj帷e z貫 wydarzenia, przepowiednie, mroczne legendy - brzmi przera瘸j帷o, ale jednak ma這 wiarygodnie? Okazuje si, 瞠 czasem jest w nich ziarnko prawdy. Stany Zjednoczone, a dok豉dniej Bia造 Dom, r闚nie maj swojego stracha, kt鏎y zwiastuje nadej軼ie najgorszego. Wszyscy trz瘰 si z przera瞠nia, gdy si pojawia.

O Białym Domu i Kapitolu w Waszyngtonie krążą mroczne legendy. Jedna z nich, choć dla wielu może być niewiarygodna, w innych budzi prawdziwe przerażenie. To właśnie w tych budynkach ma pojawiać się złowrogi symbol - demoniczne zwierzę, którego nadejście zapowiada najgorsze.

Zobacz wideo Najbardziej nawiedzony i przerażający adres Warszawy - Wilcza 2/4

Ten złowrogi symbol trzęsie całym Białym Domem. Pojawiał się przed wielkimi tragediami

Legendy głoszą, że przed największymi tragediami w USA w Białym Domu czy Kapitolu w Waszyngtonie można ujrzeć demonicznego kota. Szybko nadano mu łatkę złowrogiego symbolu, który zwiastuje nadejście tragicznych wydarzeń.

Długi weekend w Zakopanem? Nie tym razemDługi weekend w Zakopanem? Nie tym razem. Polacy wybrali inny kierunek

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Historia zwierzęcia ma swoje źródło w 1862 roku, kiedy w czasie wojny secesyjnej kot był widziany przez strażnika w piwnicach Kapitolu. Legenda głosi, że mężczyzna miał strzelić do zwierzęcia, ale rozpłynęło się w powietrzu.  Nie trzeba jednak było długo czekać, by znów usłyszeć o kocie. W 1898 roku, kiedy doszło do wybuchu gazu w Kapitolu, w wylanym betonie miały pojawić się odciski łap i dwie litery "DC", czyli "demon cat", oznaczające demonicznego kota.

Demoniczny kot był również zauważony przed krachem w 1929 roku i zabójstwem prezydenta Johna Kennedy'ego w 1963 roku. Do tej pory więcej się nie pojawił.

Tajemnicze miejsca mocy - czakram na WaweluCzakram na Wawelu. Dyrekcja zamku chciała zdyskredytować legendę

Waszyngton. Czy demoniczny kot nawiedzający Biały Dom i Kapitol istnieje?

Stowarzyszenie Historyczne Białego Domu na stronie whitehousehistory.org opublikowało kilka teorii dotyczących rzekomego pojawiania się demonicznego kota. Najbardziej prawdopodobny jest fakt, że strażnicy, którzy rzekomo widzieli demoniczne zwierzę byli pod wpływem alkoholu. Inna teoria głosi, że strażnik, który zobaczył demonicznego kota, otrzymywał dzień wolny. Jaka jest prawda, nie wie nikt.

Wi璚ej o: