Tak wygląda grobowiec rodziny Koral. "Pławią się w luksusach zarówno za życia, jak i po śmierci"

Grobowiec rodziny Koral - twórców "lodowego imperium" wzbudza niemałe kontrowersje. Zdecydowanie różni się od innych grobowców i nagrobków, które można spotkać na cmentarzu. W porównaniu do nich jest nie tylko o wiele większy, ale i bardziej okazały.

Grobowiec rodziny Koral znajduje się przy ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu. Spacerując po cmentarzu, nie sposób go przegapić. Na tle innych wyróżnia się elegancją, a jednocześnie przepychem.

Zobacz wideo Wszystkich Świętych 2022. Drożyzna dotarła na cmentarze? Emeryci: Nie narzekamy, nie płaczemy

Tak wygląda grobowiec rodziny Koral. Stworzyli "lodowe imperium"

Grobowiec rodziny Koral to jeden z najbardziej okazałych grobowców w Nowym Sączu. Jest wykonany z czarnego kamienia i wygląda niezwykle elegancko. Nagrobki zmarłych przed deszczem i śniegiem chroni specjalnie wybudowane zadaszenie, wznoszące się zdobionych kolumnach. Ten okazały grobowiec jest dość nowy, ponieważ pojawił się na cmentarzu przy ulicy Śniadeckich dopiero w tym roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W grobowcu spoczywają: Michał Koral, Maria Koral, Władysław Koral, Małgorzata Koral oraz żona właściciela firmy Barbara Koral.  Przygotowano też puste miejsca dla pozostałych członków rodziny.

Grobowiec rodziny Koral budzi kontrowersje. Niektórzy nie mogą powstrzymać się od komentarza

Grobowiec rodziny Koral pojawił się przed 1 listopada tego roku i już od pierwszego dnia jest na językach mieszkańców i osób spoza regionu odwiedzających nekropolię.

Przepych w kiepskim stylu ten grobowiec pokazuje: uwaga - tutaj spoczywają słynni Koralowie. No mnie się to nie podoba. Nie na cmentarzu takie rzeczy

- powiedziała jedna z mieszkanek Nowego Sącza w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Na cmentarzu komunalnym w Nowym Sączu stoi nowy imponujący grobowiec. W potężnym mauzoleum z czarnego kamienia spoczywają członkowie rodziny Koral. Twórcy "lodowego imperium" pławią się w luksusach zarówno za życia, jak i po śmierci

 - możemy przeczytać na Twitterze.

Pojawiają się również pozytywne komentarze.

Mnie się podoba. Bardzo ładny, estetyczny - wyróżnia się podobnie jak rodzina Koralów z Nowego Sącza wyróżnia się za życia. Żyli i żyją dostatnio więc i po śmierci stać ich na wyróżniający się grobowiec. Na tym cmentarzu to przecież nie pierwszy grób, który ma trochę inny wygląd. Tutaj spoczywają zasłużeni sądeczanie i ich grobowce też są wyższe, większe i bardziej ozdobne

- mówił "Gazecie Krakowskiej" jeden z przechodniów.

Więcej o: