Tiktokerka uderzyła piłeczką golfową w Wielki Kanion. Teraz czeka ją sroga kara

Na TikToku pojawiło się wideo, na którym widać jak młoda kobieta uderza piłeczką golfową w Wielki Kanion. Władze parku narodowego potępiają jednak takie zachowanie, informując, że mogło dojść do nieszczęścia.

Internetowi twórcy prześcigają się w pomysłach na przyciągniecie nowych obserwujących. Pewna tiktokerka, która dopuściła się bezmyślnego zachowania i uderzyła piłką golfową w Wielki Kanion, mogła narazić na niebezpieczeństwo turystów oraz żyjące tam zwierzęta. Władze zapowiadają, że teraz czeka ją sroga kara.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Tiktokerka uderzyła piłeczką golfową w Wielki Kanion. Nie spodobało się to internautom

Jak podaje portal bolnews.com, 26 października na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać, jak młoda kobieta uderza piłeczką golfową w Wielki Kanion, a następni wrzuca w przepaść kij golfowy. Nagranie szybko stało się hitem internetu, ale tym razem nie w pozytywnym znaczeniu. Oburzeni internauci nie pozostawili na tiktokerce suchej nitki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy naprawdę musimy tłumaczyć, że nie wolno uderzać piłkami golfowymi w Wielki Kanion?

- czytamy w oświadczeniu Służby Parków Narodowych.

 

Tiktokera oskarżona o przestępstwo. Teraz czeka ją sroga kara

26 października kobieta opublikowała wideo na swoim profilu w serwisie TikTok, pokazujące, jak uderza piłką golfową i rzuca kijem golfowym do kanionu w pobliżu Mather Point

- czytamy dalej w oświadczeniu.

Już następnego dnia policja zidentyfikowała, zlokalizowała i skontaktowała się z osobą odpowiedzialną za ten incydent. Po zidentyfikowaniu tożsamości kobiety, nagranie zostało usunięte. To jednak nie koniec.   

Ze względu na to, jak czytamy w oświadczeniu, że "rzucanie przedmiotów przez krawędź kanionu jest nie tylko nielegalne, ale może również zagrażać wędrowcom i dzikim zwierzętom, które mogą znajdować się poniżej", czyn ten kwalifikuje się jako przestępstwo. Co więcej, tego typu zachowania mogą doprowadzić do niebezpiecznego osuwiska.

Teraz kobietę czeka sroga kara. Trwa dochodzenie w jej sprawie, które z pewnością zakończy się nie tylko surową grzywną.

Więcej o: