Wypoczynek w zgodzie z naturą i z dala od miejskiego zgiełku? Małopolska poleca się przez cały rok

Wypoczynek w zgodzie z naturą i z dala od miejskiego zgiełku? Małopolska to region, który ma wiele do zaoferowania. I choć większości z nas kojarzy się wyłącznie z Krakowem czy Wieliczką, to niewiele osób wie, jak wiele malowniczych miejsc się tu znajduje.

Gwarantujemy, że w Małopolsce można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknem środowiska. Odpoczynek na łonie natury ma wiele zalet, szczególnie wtedy, gdy jest ona tak piękna, jak w tym regionie kraju. Co warto zobaczyć w Małopolsce? Gdzie się udać, by uniknąć tłumów? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Bożek: Sam widziałem jak ludzie w Tatrzańskim Parku Narodowym dokarmiali zwierzęta. Coś nieprawdopodobnego

Wypoczynek w zgodzie z naturą i z dala od miejskiego zgiełku? Małopolska to kierunek idealny

Szlaków turystycznych w Małopolsce znajdziemy wiele. Dostosowane są do możliwości i kondycji każdego, więc z pewnością znajdziemy w tym regionie coś dla siebie. Okolice Limanowej to doskonała propozycja na każdą porę roku. Gdy jest cieplej, możemy zwiedzać okolicę pieszo lub rowerem, a zimą śmigać na nartach po stokach. Warto wspomnieć, że wszystkie szlaki prowadzą przez niezwykle atrakcyjną przyrodniczo okolicę, więc osoby, którym zależy na pięknych widokach, będą wniebowzięte.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Drewniana wieża w koronach drzew - wyjątkowa atrakcja, której nie można przegapić

Spędzając urlop w Małopolsce, warto również wybrać się do Krynicy-Zdroju. Znajduje się tam niebywała atrakcja, która latem cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Poza sezonem turystycznym nie ma tu jednak tłumów. Chodzi o drewnianą wieżę usytuowaną w koronach drzew.

Bliżej przyrody nie da się już być. Co ciekawe, trasa na wieżę, która znajduje się na górze, jest niezwykle malownicza oraz przepełniona jest pięknymi widokami, a także przystankami edukacyjnymi, gdzie można się wiele dowiedzieć.

Więcej o: