Wizz Air ogłasza cztery nowe trasy z Polski. Ci, którzy planują urlop, będą wniebowzięci

Wizz Air ogłosił cztery nowe trasy z Polski. Nie są to jednak byle jakie kierunki, ale połączenia do znanych i chętnie odwiedzanych przez turystów miast. Kiedy i dokąd wystartują samoloty Wizz Air? Odpowiadamy.

Ci, którzy planują urlop już na początku nowego roku, zdecydowanie ucieszą się z nowych połączeń linii lotniczych Wizz Air. Będzie to doskonała opcja zarówno dla tych, którzy marzą o dłuższym pobycie, jak i tych, którzy planują weekendowy city break. Dokąd będziemy mogli polecieć?

Zobacz wideo Linie Lotnicze Emirates. Porównanie klas

Wizz Air ogłasza cztery nowe siatki połączeń z Polski. Atrakcyjne kierunki będą cieszyć się zainteresowaniem

Turyści z Polski, którzy planują urlop poza granicami kraju, już od 1 stycznia będą mogli wybrać się do interesujących europejskich miast. Wizz Air uruchamia bowiem siatkę nowych połączeń - do Werony we Włoszech oraz do Malagi w Hiszpanii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak podaje portal pasazer.com, samoloty polecą z Gdańska i Poznania do Werony we Włoszech oraz Gdańska i Krakowa do Malagi w Hiszpanii.

Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski, dodając kolejne cztery trasy. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie, jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, już dziś możemy poinformować o nowych trasach z Gdańska, Poznania i Krakowa. Z Gdańska i Poznania pasażerowie będą mieli możliwość polecieć do Werony, a z Gdańska i Krakowa do Malagi

- mówi portalowi pasazer.com Paulina Gosk, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Nowe siatki połączeń Wizz Air. Bilety są już dostępne w sprzedaży [CENNIK]

Bilety lotnicze na nowe siatki połączeń Wizz Air są już dostępne w sprzedaży.

Cennik przedstawia się następująco:

  • Gdańsk-Werona, 14 stycznia 2023 - 119 złotych,
  • Poznań-Werona, 14 stycznia 2023 - 119 złotych,
  • Gdańsk-Malaga, 10 stycznia 2023 - 189 złotych,
  • Kraków-Malaga, 11 stycznia 2023 - 189 złotych.
Więcej o: