Polskie lasy skrywają wiele tajemnic. Osobliwe zwierzę zachwyciło internautów [WIDEO]

Leśnicy, którzy przemierzali lasy w okolicach Strzelec Krajeńskich (woj. lubuskie), natknęli się na dziwne zwierzę. Nagranie z tego spotkania trafiło do internetu, gdzie szybko stało się hitem. Obejrzało je już blisko 130 tys. osób.

Polskie lasy kryją w sobie wiele tajemnic, o czym możemy przekonać się, śledząc profile leśników i przyrodników w mediach społecznościowych. Tym razem to Lubuscy Łowcy Burz, którzy znani są głównie z prezentowania zjawisk meteorologicznych, opublikowali nagranie z wyjątkowym zwierzęciem.

Zobacz wideo Od ponad 20 lat w Polsce nie powstał żaden Park Narodowy. Dlaczego?

Polskie lasy skrywają wiele tajemnic. Wyjątkowy daniel spacerował po lesie

Na Facebookowym profilu Lubuskich Łowców Burz pojawiło się nagranie, na którym widać tajemnicze zwierzę. Leśnicy, którzy poruszali się po lesie w okolicy Strzelec Krajeńskich (pow. strzelecko-drezdenecki), natknęli się na daniela. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego umaszczenie, które od razu zwróciło ich uwagę. Okazało się, że daniel jest całkowicie pozbawiony pigmentu. Nie jest to jednak wynikiem albinizmu, ale choroby nazywanej leucyzmem. Na podziw zasługiwało też jego wyjątkowe, majestatyczne poroże.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak widzimy na nagraniu, leśne zwierzę zachowywało się tak, jakby wcale nie bało się ludzi. Spokojnie przeszło przed samochodem, nie zważając na to, że nie jest samo.

Biały daniel przyłapany w lesie. Internauci udowadniają, że to żaden ewenement

Lubuscy Łowcy Burz udostępnili nagranie z białym danielem w sobotę 29 października, które stało się hitem. Od razu pojawiła się fala komentarzy. Internauci również chętnie dzielili się zdjęciami białych danieli.

Zapraszamy do Grudziądza. Tu jest ich mnóstwo
Nigdy nie miałam takiego szczęścia, żeby spotkać takie cudo
Piękny okaz
Zaszczyt, spotkać takie piękne zwierzę
Więcej o: