Awanturujący się mężczyzna został wyrzucony z samolotu. Domagał się przeprosin dla żony i dzieci

Awanturujący się mężczyzna, który podróżował samolotem linii lotniczych Qantas, został wyrzucony z samolotu. Mężczyzna w agresywny sposób domagał się przeprosin dla swojej żony i dzieci, gdyż personel miał obrazić jego rodzinę. Z jego ust padły niecenzuralne słowa.

Jak podaje brytyjska gazeta "Daily Mail", do incydentu doszło 20 września. Do sieci trafiło nawet nagranie z incydentu. Sprawa wciąż jest wyjaśniana.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Awanturujący się mężczyzna został wyrzucony z samolotu. „Zejdź mi z oczu"

Pasażerowie lotu z Denpasar do Sydney liniami lotniczymi Qantas długo nie zapomną tego incydentu. Jeszcze przed lotem stali się świadkami poważnej awantury. Jeden z mężczyzn awanturował się, twierdząc, że załoga obraziła jego rodzinę - żonę i dzieci.

Powiedz im, żeby przyszli przeprosić. Mówię ci, że byliście niemili i to jest cholernie obrzydliwe

- mówił do stewardesy. Jako powód złości wskazał, że ich dzieci ząbkują i dlatego są marudne.

W samolotach nie wolno palić, ale i tak są tam popielniczkiW samolotach nie wolno palić, ale i tak są tam popielniczki. Po co?

Skarżył się, że jego żona rozpłakała się przez skierowane do niej słowa. Gniew mężczyzny osiągnął apogeum, gdy został poinformowany, że cała jego rodzina zostanie usunięta z samolotu, a nie miejscu pojawi się policja.

Zejdź mi z oczu

- skierował swoje słowa do stewarda. Wykrzykiwał również, że załoga uważa się za lepszych, kierując do pracowników niecenzuralne słowa.

Myślisz, że jesteś księciem czy kimś takim?

- pytał z wyrzutem.

Rzecznik Qantas zabiera głos ws. incydentu w samolocie. Mężczyzna może mieć kłopoty

Jak podaje "Daily Mail", rzecznik Qantas zabrał głos ws. incydentu. Poinformował, że personel pokładowy przestrzegał procedury. Z kolei na mężczyznę, po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji, za niedopuszczalne zachowanie może zostać nałożony na niego zakaz podróżowania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Spore utrudnienia dla podróżujących. Już w listopadzie przerwa we wnioskowaniu i wydawaniu paszportówSpore utrudnienia dla podróżujących. Przerwa w wydawaniu paszportów

Bezpieczeństwo naszych klientów i załogi jest naszym priorytetem numer jeden i nie tolerujemy żadnych obraźliwych zachowań. Prosimy klientów o przestrzeganie zasad i informacji przekazywanych przez załogę dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich na pokładzie

- mówił rzecznik.

Więcej o: