Domki do wynajęcia idealne na wypoczynek z dala od zgiełku. Diabeł mówi tam dobranoc

Kilka domków zlokalizowanych na odległej norweskiej wyspie to istny cud hotelarski. To wypoczynek idealnych dla tych osób, które chcą spędzić wakacje w spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, innych ludzi, a nawet cywilizacji. Obcowanie z surową naturą to największa atrakcja tego małego kompleksu.

Tak odosobnione hotele są dość niecodzienną opcją. Pozwalają jednak na taki relaks, którego spragnieni samotności nie zaznają nigdzie indziej. Wypoczynek w The Arctic Hideaway jest wyjątkowy w każdym calu.

Zobacz wideo Svalbard. Tu temperatury wzrosły najszybciej na świecie

Domki do wynajęcia w Norwegii. W okolicy nie ma żywej duszy

Jak podaje BBC, pomysłodawcą The Arctic Hideaway był muzyk jazzowy i kompozytor Håvard Lund. Z kolei projekt został wykonany przez lokalną norweską firmę architektoniczną Fordypningsrommet. To skupisko pięciu domków na skraju małej wysepki na archipelagu Fleinvær, głęboko za kołem podbiegunowym Norwegii Północnej, choć nie wyróżnia się wnętrzem, robi wrażenie dzięki wyjątkowej lokalizacji oddalonej od cywilizacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wynajem domków The Arctic Hideaway. Z dala od cywilizacji

Warto również wiedzieć, że najemca musi zdecydować się na wszystkie domki naraz. Nie ma możliwości wynajęcia pięciu domków przez pięciu różnych najemców. Dzięki temu tracimy możliwość obcowania z innymi ludźmi, a co za tym idzie, lepiej skupimy się na wypoczynku, a cały obiekt należy w stu procentach do nas. Wynika z tego, że kuchnia, studio, łazienki, sauna i wszystkie pięć domków na czas  najmu stają się prywatną przestrzenią i tylko dozorca będzie w pobliżu. Co więcej, wynajęcie przestrzeni jest możliwe przez dziewięć miesięcy w roku.

Domki nie są wyposażone w takie sprzęty jak komputery czy telewizory. Autor pomysłu zachęca do obcowania z naturą i skupieniu się na relacjach ze współtowarzyszami.

Więcej o: