Horror w samolocie. Wąż ogrodowy zmroził krew w żyłach pasażerów. "Zaczęli krzyczeć i podciągać nogi"

Pasażerowie lecący samolotem linii lotniczych United Airlines z Tampy na Florydzie do New Jersey w Stanach Zjednoczonych przeżyli prawdziwe chwile grozy. W mgnieniu oka spod fotela wypełzł wąż, czym wzbudził niemałe zamieszanie na pokładzie. Przerażeni pasażerowie "zaczęli krzyczeć i podciągać nogi".

Jak podaje CNN, tym razem nie była potrzeba pomoc aktora Samuela L. Jacksona, który zagrał w 2006 roku główną rolę w filmie "Węże w samolocie". Jednak wąż, jak i strach pasażerów, były jak najbardziej prawdziwe. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Wąż na pokładzie samolotu. Ludzie krzyczeli z przerażenia

Jak informuje CNN, wąż wypełzł spod fotela jednego z pasażerów lotu United Airlines 2038, czym wywołał ogromne zamieszanie. Świadek zdarzenia relacjonował, że ludzie byli przerażeni.

 Pasażerowie w klasie biznes zaczęli krzyczeć i podciągać nogi

- opowiadał.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Linie lotnicze poinformowały z kolei amerykańską telewizję, że pracownicy lotniska natychmiast "zadzwonili do odpowiednich władz, aby zająć się sytuacją po tym, jak pasażerowie zostali powiadomieni o wężu". Jak dodały, incydent z wężem nie wpłynął na pracę lotniska. Na szczęście nikt też nie został ranny. Wciąż nie wiadomo jednak, skąd gad wziął się na pokładzie samolotu.

Podróżował na gapę. Ale został wypuszczony na wolność

W akcji udział wzięli również specjaliści związani z opieką nad dzikimi zwierzętami oraz policja lotniskowa. Udało im się schwytać węża. Okazało się, że gad, który znalazł się na pokładzie, to pończosznik zwany też ogrodowcem zwyczajnym, który w Stanach Zjednoczonych nazywany jest potocznie wężem ogrodowym. Jak sama nazwa wskazuje, najczęściej spotykany jest w ogrodach i przydomowych terenach. Nie jest jednak jadowity. Zwierzę zostało wypuszczone i od teraz będzie mogło cieszyć się wolnością.

Więcej o: