Malownicze lokalizacje, w których zrobisz idealne zdjęcie. Te miejsca kochają fotografowie

Malownicze lokalizacje, w których zrobisz idealne zdjęcie. Udaj się tam, a z pewnością twoje zdjęcie w mediach społecznościowych będzie się wyróżniać na tle innych. Bardzo często okazuje się, że są na wyciągnięcie ręki i nie trzeba przejeżdżać pół Polski, by tam dojechać.

Instagramowych miejsc, w których zrobisz idealne zdjęcia, w Polsce nie brakuje. Oto lista miejscówek, które wyglądają świetnie na zdjęciach i które koniecznie musisz odwiedzić.

Zobacz wideo Gdańsk i Ustka pod wodą? Ekspertka: To realny scenariusz

Malownicze lokalizacje, w których zrobisz idealne zdjęcie. Farma dyniowa w Warszawie

Farmy dyniowe to świetne atrakcje dla całej rodziny, ale i fantastyczne miejsca, które wyglądają na zdjęciach jak wyjęte z Pinteresta. Warto więc skorzystać z sezonu jesiennego i wybrać się tam, zanim znów na cały rok znikną z mapy Polski. Jedną z najlepszych farm dyniowych w Polsce jest Pumpkin Farm Warsaw. Atrakcja zlokalizowana osiedlu Powsin, w dzielnicy Wilanów to wręcz mekka influencerek z całej Polski. Liczne dynie różnego rodzaju tworzą tu wyjątkowe tło do zdjęć.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Idealne miejsca w Polsce do zdjęć na Instagram. Koniecznie odwiedź Wrocław

Jednym z miejsc, gdzie można zrobić idealne zdjęcie na Instagramie, jest wrocławska galeria neonów zlokalizowana przy ul. Ruskiej 46. Robi ogromne wrażenie. To właśnie tu, spomiędzy budynków wrocławskiej starówki, wyłaniają się neonowe kolory szyldów. Każdy, kto odwiedza Wrocław na weekend, powinien tutaj zajrzeć i zrobić zdjęcie na pamiątkę, które z pewnością zyska ogromną liczbę polubień w mediach społecznościowych.

Instagramowe miejsce, którego nie można przegapić. Ruchome wydmy w Łebie

Choć w Polsce jest wiele instagramowych miejsc, to ruchome wydmy w Łebie robią największe wrażenie. To miejsce, które przenosi niemalże do innej rzeczywistości. Jest piękne o każdej porze roku. Pustynny krajobraz, który rozciąga się ze szczytów wydm i towarzystwo Morza Bałtyckiego sprawiają, że w miejscu tym rozkochują się influencerki i fotografowie z całego kraju.

Więcej o: