Niecodzienne odkrycie na plaży. Przypomina ludzką nogę, ale to coś bardziej zaskakującego

Nagranie opublikowane przez jedną z użytkowniczek zniesmaczyło internautów. Jej odkrycie na plaży przypominało... ludzką nogę. W komentarzach zaczęły pojawiać się spekulacje i teorie na temat pochodzenia obiektu, a rozwiązanie, które zasugerowali, może zaskakiwać. Głos w sprawie zabrała także ekspertka.

Internauci chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i odkryciami w mediach społecznościowych. Tak też stało się i tym razem. Pewna australijska tiktokerka w ostatnim czasie wybrała się na plażę Magnetic Island w stanie Queensland, gdzie jej oczom ukazał się nietypowy obiekt. 

Zobacz wideo Cud Podlasia wygląda jak wyspa na Pacyfiku

Niecodziennie odkrycie na plaży w Australii

Nagranie pojawiło się w niedziele, 16 października na profilu tiktokerki o nazwie "bootscootinaf". Zagadkowe odkrycie szybko zdobyło duże zainteresowanie internautów i stało się viralem. Do tej pory obejrzało je 2,5 miliona użytkowników i zdobyło blisko 90 tys. polubień. 

Na krótkim filmiku możemy zauważyć obiekt wyrzucony na brzeg morza. Cechował się pokaźnym rozmiarem i sinym odcieniem. Jego grubszy koniec wyglądał, jakby został wyrwany z ciała. 

Co to jest do cholery? To jest masywne jak rozmiar mojej nogi. To obrzydliwe

- mówiła zniesmaczona kobieta na nagraniu. 

Zagadkowy obiekt nad brzegiem morza 

W komentarzach szybko zaczęły pojawiać się różne spekulacje na temat pochodzenia znaleziska. Niektórzy twierdzili, że to ludzka noga, zdaniem innych - język wieloryba. 

Wygląda jak ludzka noga bez stopy

- pisał jeden z użytkowników. 

Jestem prawie pewien, że to język wieloryba. Wyszukaj to w Google język, a zobaczysz w większości podobne wyniki

- czytamy. 

Wiele osób wskazywało, że odkrycie na australijskiej plaży to nic innego jak penis wieloryba. Autorka opublikowała także kolejne nagranie z możliwym wyjaśnieniem. 

Podobno wieloryby walczą i odgryzają swoje przyrodzenia

- mówiła na TikToku. 

Czym było znalezisko na plaży? Ekspertka tłumaczy

Samce wielorybów uczestniczą w krwawych bitwach (czasami na śmierć) w okresie godowym. Czy jest to więc prawdopodobne wyjaśnienie? Głos w sprawie zabrała badaczka do spraw dzikiej przyrody, dr Vanessa Pirott. Przyznała, że humbaki obecnie rozmnażają się na tym obszarze, jednak trudno stwierdzić, czym dokładnie jest obiekt bez obejrzenia go w rzeczywistości. 

Jako naukowcy chcemy mieć jak najwięcej informacji na temat rozmiaru, a także tego, jak wygląda pod każdym kątem, więc po prostu nie wiemy na tym etapie

- mówiła badaczka cytowana przez "The Sun". 

Stanowczo zaprzeczyła jednak, by przyrodzenie miało zostać odgryzione przez innego humbaka. Jak tłumaczy ekspertka, zwierzęta te nie posiadają zębów. 

Raczej mają długie, podobne do włosów pasma zwane fiszbinami, a odgryzienie penisa innego samca wieloryba to coś, o czym nigdy nie słyszałam. Czy coś innego mogło go odgryźć, na przykład orka? Na tym etapie pozostaje to tajemnicą

- podsumowała. 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: