Tiktokerka zdradza, kogo stewardesy nie lubią obsługiwać w samolotach. Jej wyznanie zaskakuje

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca obsługi pasażerskiej od kuchni, warto śledzić Kat Kamalani. Tiktokerka zdradza, której klasy stewardesy nie lubią obsługiwać w samolotach. Jej wyznanie zaskakuje.

Kat Kamalani to była stewardesa, która dzieli się też z internautami zdarzeniami ze swojego prywatnego życia. Warto dodać, że na pokładzie samolotu pracowała sześć lat, a obecnie zdobywa coraz większą popularność w sieci. Kobieta wyznała na TikToku, że są loty, których obsługa przyprawiała ją o szybsze bicie serca. Jej filmik może zaskakiwać! 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Kat Kamalani to była amerykańska stewardesa, która dzieli się swoimi doświadczeniami na TikToku

Kat Kamalani co jakiś czas zdradza też sekrety pracy obsługi pokładowej. Ostatnio podzieliła się informacją, za którą klasą pasażerską personel pokładowy nie przepada. I nie chodzi tutaj o najpopularniejszą grupę pasażerów, czyli klasę ekonomiczną.

Truchło płetwala zwyczajnego zostało znalezione na nabrzeżu w Holandii Holandia. 10-tonowy wieloryb znaleziony na wybrzeżu. Gigant przyciąga gapiów

TikTokerka Kat Kamalani zdradza, których pasażerów wolą obsługiwać stewardessy

Kat Kamalani podzieliła się na TikToku informacją o tym, gdzie personel pokładowy nie lubi pracować. Chodzi o pierwszą klasę:

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak pracuje się jako stewardessa w pierwszej klasie? Opowiem wam. Pracowałam w linii lotniczej, gdzie wszyscy mieli kwalifikacje do pracy w pierwszej klasie i każdy mógł wylicytować to stanowisko. Można też było przydzielić je najmłodszemu pracownikowi. Przyznaję szczerze, że większość wcale nie lubi tam pracować

Chiński wazon został sprzedany za kilka milionów Myśleli, że to antyk. Chiński wazon "poszedł" za miliony

Dlaczego obsługa woli klasę ekonomiczną? Na ten temat tiktokerka milczy

Sprawa pozostaje jednak nierozstrzygnięta - Kat nie podaje konkretnych powodów, dla których obsługa miałaby nie lubić pracy w pierwszej klasie. Internauci zgodnie reagują i pytają się tiktokerki, dlaczego tak twierdzi:

Dlaczego jej nie lubią?
Opowiedz proszę, jak tam jest i dlaczego większość obsługujących jej nie lubi.
Podaj nam powody, dlaczego nie lubisz pracować w pierwszej klasie.

Kat jednak konsekwentnie milczy i pozostawia internautów w sferze domysłów.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: