Dramatyczne chwile podczas lotu. Nie żyje jedna z pasażerek

Podczas lotu z Houston w USA do Londynu doszło do dramatycznej sytuacji. 51-letnia pasażerka dostała ataku serca. Kobiety nie udało się uratować.

Jak podaje "The Independent", natychmiast, gdy samolot United Airlines wylądował na lotnisku Heathrow, ratownicy weszli na pokład. Rzecznik London Ambulance Service powiedział w brytyjskich mediach, że otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu krążenia u pasażerki i służby medyczne ruszyły na terminal nr 2 lotniska Heathrow.

Zobacz wideo Niewygody podróży? Ten wynalazek sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku

Gdy samolot wylądował, ratownicy natychmiast weszli na pokład, aby udzielić kobiecie pomocy. Niestety, było już za późno. Kobieta już nie oddychała. Stwierdzono u niej zgon. Ze wstępnych informacji wynika, że miała zawał.

Linia składa kondolencje

"Składamy najgłębsze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłej pasażerki" – powiedział rzecznik linii United Airlines, potwierdzając jednocześnie smutne informacje.

"The Independent" podaje, że zostaną przeprowadzone rozmowy z załogą i pasażerami, aby ustalić okoliczności zdarzenia. Brytyjska Metropolitalna Służba Policyjna przekazała, że "śmierć kobiety była nieoczekiwana, jednak nie budzi podejrzeń".

Źródło: "The Independent"

Więcej o: