Dwa samoloty wylądowały w tym samym momencie. Nagranie ze zdarzenia robi wrażenie

Lądowanie samolotu może być zjawiskowe, co idealnie obrazuje wideo jednego z użytkowników Twittera. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które przedstawia dwie maszyny, które wyjątkowo płynnie zbliżają się do płyty lotniska. Samoloty przez moment wyglądają jak zsynchronizowane.

Więcej ciekawych informacji najdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wizyta na lotnisku najczęściej wiąże się z podróżą lub odbiorem bliskich osób. Obserwacja prac, które toczą się na płycie czy starty i lądowania samolotów to dla wielu osób rozrywka. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które uchwyciło niesamowity moment, który robi wrażenie.

Samoloty wylądowały tym samym momencie

Starty i lądowania samolotów to widok, który robi duże wrażenie. Obserwacje zwłaszcza z bliskiej odległości pozwalają postrzec nawet najmniejsze detale i szczegóły. Jeden z odwiedzających lotnisko w San Francisco uchwycił wyjątkowy moment. Maszyny wylądowały w tym samym momencie, tym samym dając wyjątkowe show. 

Film z niecodziennego lądowania samolotów pojawił się na Twitterze użytkownika "Aviation". Na nagraniu widać jak maszyny niemal idealnie równo lądują na pasie lotniczym. Przez moment widz może odnieść wrażenie, że mniejszy Embraer 175 wyląduje na Embraer 777. Jednak po kilku sekundach podwozia samolotów delikatnie i płynnie opadają na ziemię. 

Zobacz wideo Po co komu lotnisko. Start ciężkiego transportowca z trawy

Spektakularne lądowanie samolotów w San Francisco

Moment lądowania uchwycony przez jednego z obserwatorów zrobił spore wrażenie na użytkownikach platformy. Warto jednak podkreślić, że pasażerowie obu maszyn musieli mieć również ciekawą perspektywę - chociaż dla wielu osób mogło wydawać się to niebezpieczne. W rzeczywistości odległość pomiędzy maszynami była duża. Gratulacje należą się dla samych pilotów, którzy najprawdopodobniej nieświadomie przyczynili się do spektakularnej synchronizacji. 

W komentarzach pod postem możemy przeczytać zarówno głosy podziwu jak i negatywne uwagi dotyczące odległości między maszynami:

Wielkie gratulacje dla pilotów. Lądowanie na pięć gwiazdek!
Kto zrobił to nagranie? Trzeba mieć wielkie szczęście, żeby coś takiego uchwycić
Jak ojciec i syn
Powiedziałbym, że to trochę za blisko. Głupio niebezpieczne 
Embraer najlepszym producentem samolotów! To wideo to udowadnia
Więcej o: