Pasażerowie usłyszeli dziwne odgłosy z interkomu. Coś "pomiędzy orgazmem a wymiotami" [WIDEO]

Pasażerowie samolotu linii lotniczych American Airlines na długo nie zapomną tego lotu. Podczas podróży z interkomu wydobywały się dziwne odgłosy dla wielu przywodzące na myśl jęki - coś "pomiędzy orgazmem a wymiotami". Załoga nie potrafi wytłumaczyć, skąd się biorą i wskazuje, że mogą być wynikiem problemów technicznych.

Okazuje się, że dziwne odgłosy, które było słychać na pokładzie samolotu, nie były jednorazowe. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że sytuacja powtarza się w innych samolotach. Załoga wciąż rozkłada ręce, nie wiedząc, co się dzieje. Uspokaja jednak, że nie wpływa to na bezpieczeństwo pasażerów.

Zobacz wideo Risotto dyniowe z gorgonzolą. Ten dodatek sprawi, że na długo zapadnie w pamięć

Dziwne odgłosy na pokładzie samolotu American Airlines. "Najdziwniejszy lot"

Emerson Collins, aktor i producent filmowy był na pokładzie samolotu, z którego kokpitu słychać było dziwne dźwięki. Jak sam określił, był to "najdziwniejszy lot", jaki kiedykolwiek odbył. Postanowił uwiecznić to, co działo się 6 września na pokładzie samolotu z Los Angeles do Dallas i opublikować nagranie w mediach społecznościowych.

Jak podaje "Daily Mail", Emerson Collins poinformował, że tajemnicze odgłosy było słychać już przed startem i mimo że załoga próbowała im zapobiec, na nic się to zdało.

Wydaje się, że ktoś podczas tego lotu włamał się do systemu interkomu i wydawał dźwięk, który przypominał coś pomiędzy orgazmem a wymiotami

- stwierdził, cytowany przez "Daily Mail".

Falowiec na Przymorzu w Gdańsku Falowiec, czyli najdłuższy blok w Polsce. "Ładne są te wasze slumsy"

Załoga nie radziła sobie z niepokojącymi dźwiękami. "To bardzo dziwna anomalia"

Jeden ze stewardów zwrócił się do pasażerów, tłumacząc, że załoga zdaje sobie sprawę z tego, jak niepokojąco brzmią dźwięki, które można usłyszeć z kokpitu oraz jak bardzo są irytujące. Zapewniał, że załoga próbuje zwalczyć "tą bardzo dziwną anomalię". Na nic się to jednak zdało, gdyż nie udało się znaleźć przyczyny dziwnych dźwięków i rozwiązać problemu.

Ateny - najlepsze miasto na city break Najtańsze miasta w Europie na krótki wyjazd. Tutaj opłaca się jechać

Komediowa synchronizacja dźwięków wydawała się zbyt zaplanowana, aby mogła być tylko jakąś techniczną usterką. Ale szczerze mówiąc, nie mam pojęcia

- dodał Emerson Collins.

Więcej o: