Wynajmują dom Jeffa Dahmera za grube pieniądze. W tych murach popełnił pierwszą zbrodnię

Dom, który dawniej należał do jednego z najokrutniejszych morderców Jeffreya Dahmera, jest obecnie do wynajęcia. Okazuje się jednak, że za wynajem trzeba słono zapłacić.

O Jeffie Dahmerze znów zrobiło się głośno za sprawą serialu na Netfliksie pt. "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Mężczyzna w latach 1978-1991 dokonał siedemnastu okrutnych zabójstw. Jego ofiarami byli wyłącznie młodzi mężczyźni i chłopcy.

Zobacz wideo "Hiacynt" - zwiastun. Młody milicjant „z zasadami" na tropie seryjnego mordercy gejów

Dom seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera do wynajęcia. Cena zwala z nóg

Jak podaje "New York Post", dom w Bath, w stanie Ohio w Ameryce, w którym spędził swoje dzieciństwo Jeffrey Dahmer jest obecnie własnością muzyka Chrisa Butlera, który kupił nieruchomość w 2005 roku za 29 tys. dolarów.

Początkowo na stronie z nieruchomościami dom - niewielki budynek, bo z zaledwie trzema sypialniami, pojawił się do wynajęcia za 8 tys. dolarów za miesiąc. Z opisu domu wynikało, że w przeszłości należał do seryjnego mordercy. To tam popełnił swoją pierwszą zbrodnię. Nie trzeba było jednak długo czekać, by cena została podwyższona do 10 tys. dolarów, a informacja o mrocznej przeszłości budynku zniknęła ze strony internetowej.

Ateny - najlepsze miasto na city break Najtańsze miasta w Europie na krótki wyjazd. Tutaj opłaca się jechać

Kim był Jeffrery Dahmer? Popełniał nieludzkie zbrodnie

Pierwsze morderstwo popełnił, mając 18 lat. Jego ofiarą padł rok starszy od niego autostopowicz Steven Hicks, który jechał na koncert rockowy. Dahmer zaprosił go do domu, gdzie razem pili alkohol i słuchali muzyki. Po zamordowaniu chłopaka zaspokoił nad trupem swoje żądze seksualne, a następnie poćwiartował zwłoki.

 

Kolejne morderstwo popełnił dziewięć lat później. W 1987 roku zamordował Stevena Tuomiego. Jeffrey Dahmer spotkał go w barze i zaprosił do pokoju hotelowego. Ciało spakował do walizki i przewiózł do domu swojej babci, gdzie je poćwiartował i wyrzucił, zostawiając głowę, którą następnie ugotował.

Bestialskich morderstw dopuścił się jeszcze kilkanaście razy. Jego ofiarami byli homoseksualni mężczyźni. Wszystkim ofiarom podawał środek nasenny, a następnie mordował i gwałcił. Ciała przetrzymywał w domu, a ich odór niepokoił pozostałych mieszkańców.

Jeffrey Dahmer w 1978 Mordował i zjadał swoje ofiary. Ludzie nie dowierzają, że ta historia zdarzyła się naprawdę

Proces Jeffreya Dahmera rozpoczął się w 1992 roku. Przesłuchania trwały łącznie 60 dni. Zdiagnozowano u niego uzależnienie od alkoholu, zaburzenie osobowości typu borderline, schizotypowe zaburzenie osobowości i zaburzenia psychotyczne. Usłyszał wyrok 957 lat więzienia. Nie odsiedział jednak zbyt długo. 28 listopada 1994 roku został zaatakowany przez współwięźnia Christophera Scarvera. Dahmer zmarł w drodze do szpitala na skutek uszkodzenia mózgu.

Więcej o: