Startuje kolejna edycja "Weekend za pół ceny". Można sporo zaoszczędzić na krótkich wypadach

Startuje kolejna edycja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Oznacza to, że już wkrótce turyści będą mogli zwiedzać całą Polskę za połowę ceny. W ramach tej akcji będą tańsze nie tylko bilety wstępu, ale też w niektórych obiektach noclegowych czy restauracjach będzie można skorzystać z usług w atrakcyjnej cenie.

Kampania promocyjna "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" skierowana jest do polskich przedsiębiorców i instytucji oraz turystów. Dla tych pierwszych to duża szansa, by zareklamować swoje usługi czy atrakcje. Z kolei dla turystów to szansa na dużo tańsze zwiedzanie, której nie sposób nie wykorzystać.

Zobacz wideo Słupsk. Jedno z ciekawszych miast Pomorza. Co zobaczyć?

Startuje kolejna edycja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" - kiedy?

Ogólnopolska akcja promocyjna "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" w 2022 roku zostanie rozłożona na dwa weekendy. Tańsze bilety będzie można kupić w weekend 18-20 listopada oraz 25-27 listopada.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wydłużenie sezonu turystycznego stanowi jedno z wyzwań i zadań sektora turystycznego. Chcemy, by Polacy korzystali z rodzimych atrakcji turystycznych oraz odwiedzali najpiękniejsze polskie regiony nie tylko w wakacje, ale również poza sezonem wysokim. Powrót akcji po wymuszonej przerwie z pewnością ucieszy przedsiębiorców czekających na jej wznowienie, dlatego wierzę w solidne zaangażowanie i liczny udział przedstawicieli branży

- stwierdził Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, cytowany przez gov.pl.

Lotnisko im. Fryderyka Chopina (zdjęcie ilustracyjne)Najlepsze linie lotnicze na świecie 2022. Bez polskiego przewoźnika

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Gdzie będzie taniej?

Lista podmiotów biorących udział w tegorocznej edycji ma pojawić się na stronie polskazobaczwiecej.pl w drugiej połowie października. Promocyjne ceny będą dotyczyć nie tylko biletów wstępów, ale też gastronomii, noclegów, transportu i innych usług związanych ściśle z branżą turystyczną. To ogromna szansa m.in. dla tych osób, którzy musieli odmówić sobie w tym roku podróży.

Turyści w Tatrach (zdjęcie ilustracyjne)Przerażeni turyści dzwonią do TPN. Twierdzą, że słyszą ryk niedźwiedzia

Najlepszym efektem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" jest skuteczna zachęta do podróżowania osób, które z różnych względów, także finansowych, nie korzystały z dobrodziejstw, jakie daje człowiekowi turystyka i aktywny wypoczynek krajoznawczy. Kolejna edycja udowadnia sens tego projektu, który dodatkowo wspiera branżę turystyczną po sezonie. Polska jest piękna o każdej porze roku!

- mówił Andrzej Gut-Mostowy, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Więcej o: