Dziewczynka zasnęła w samolocie. To, co zrobił jej ojciec, podzieliło internautów

Ojciec z córką lecieli samolotem. W pewnym momencie dziewczynka zasnęła na siedzeniu, a to, co zrobił ojciec, podzieliło internautów. Zdjęcie z podróży zostało opublikowane w mediach społecznościowych, gdzie szybko zdobyło sławę.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Podróżowanie samolotem, zwłaszcza kilkugodzinne potrafi znużyć każdego. Pewna dziewczynka zasnęła na fotelu podczas lotu, a to, co zrobił wtedy jej ojciec, sfotografował inny pasażer. Zdjęcie opublikowane na Twitterze wywołało małą burzę wśród internautów, ponieważ część osób uważa, że mężczyzna przesadził, podczas gdy inni zachwycają się ojcowskim poświęceniem. 

Internauci są zachwyceni zachowaniem ojca. "Nikt nie będzie cię kochał tak mocno, jak twoi rodzice"

Jak podaje dailymail.co.uk, oryginalnie zdjęcie zostało opublikowane w 2018 r. na Twitterze przez użytkownika Satar_Gaza. Podpisał on fotografię słowami:

Ten ojciec podczas podróży przez ponad 40 minut trzyma rękę pod głową córki. Nikt nie będzie cię kochał tak mocno, jak twoi rodzice.

Mężczyzna widoczny na zdjęciu z pochodzenia jest Egipcjaninem, a do zdarzenia doszło podczas lotu z Sharm El Sheikh do Kairu. Użytkownik publikujący fotografię rodzicielskiej czułości zaznaczył, że linie lotnicze podczas krótkich dystansów nie udostępniają dla pasażerów poduszek, by uczynić ich podróż wygodniejszą. Dlatego ten tata zdecydował się na drobne poświęcenie. 

Ojciec z córką lecieli samolotem. Zdjęcie tego, co zrobił, gdy spała podzieliło internautów

Dziś zdjęcie sprzed czterech lat ponownie jest wiralem i krąży po internecie. Zachowanie egipskiego ojca znowu podzieliło internautów na dwa obozy. Jedni uważają scenę za naprawdę uroczą, a ojca za wspaniałego:

Kiedy jesteś rodzicem, robisz to i wiele więcej.
Czy to nie jest czymś naturalnym dla rodzica?
To jest to, co robisz jako rodzic.
Ojcowska miłość.
Całkowicie normalne dla rodziców.

Z kolei inni uważają zachowanie ojca za przesadę:

A co jeśli to nie jest jego córka? To zmienia wszystko.
Są jakieś powody, dla których nie poprosił o koc bądź poduszkę?
Nie mam pojęcia po co.
Jakby poprosił o poduszkę nie byłoby tylu lajków...
Więcej o: