Tanie loty z Polski. Europejskie stolice i ciekawe zakątki już od... 39 złotych!

Jesień to doskonały moment na zaplanowanie wakacji. Wyjazd poza ścisłym sezonem gwarantuje puste plaże, brak kolejek i znacznie niższe ceny. Przedstawiamy tanie loty z Polski - na liście zarówno europejskie stolice jak i bardziej egzotyczne miejsca. Ceny biletów zaczynają się już od... 39 złotych!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Planując jesienny wyjazd, znacznie łatwiej jest znaleźć przystępne cenowo bilety lotnicze. Chociaż mówi się, że niskobudżetowe rejsy odchodzą już w zapomnienie, to nadal można trafić na wyjątkowo tanie bilety. Przedstawiamy listę kierunków, które nie tylko są ciekawymi punktami na mapie, ale i atrakcyjnym pomysłem na urlop poza sezonem. 

Tanie loty z Polski. Na liście stolice Europy i nie tylko 

Tanie linie lotnicze to prawdziwy skarb. Dzięki nim w przystępnej cenie możemy zakupić bilet nawet do obległych państw i egzotycznych zakątków. Planując tegoroczny, jesienny wyjazd warto zwrócić na niektóre oferty. Ceny niektórych biletów nie przekraczają kilkudziesięciu złotych, co czyni je atrakcyjnymi kierunkami.

Zaczynając od irlandzkiej linii Ryanair, wśród tanich lotów można wyróżnić wiele miast w europie. Z lotniska w Katowicach z 39 zł polecimy do Oslo - przykładowy termin to 13 i 24 października. Warto skusić się także na zwiedzanie Dortmundu za 44,30 zł, Londynu za jedyne 49 zł czy włoskiego Alghero za 69 zł. Z kolei z Krakowa niskobudżetowo polecimy do Czarnogóry za 69 zł, na Maltę - 103,12 zł czy na Cypr za 113 zł.

Wrocławskie lotnisko proponuje bilet na Kretę za 69 zł, równie tanio wypada podróż do Palermo - 104 zł. Z Warszawy za 39 zł polecimy także do słowackiego miasta Koszyce, do Sztokholmu czy do Rygi. Przewoźnik za 49 zł oferuje loty do Wiednia i Londynu. 

Zobacz wideo Dlaczego ten bilet jest taki tani? Jak oszczędzają tanie linie lotnicze

Jesienne tanie loty z Polski - lista atrakcyjnych kierunków

Kolejną linią, która oferuje przystępne cenowo loty, jest Wizz Air. Samoloty tego przewoźnika startują m.in. z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i niebawem także z Bydgoszczy. Atrakcyjnym kierunkiem w dobrej cenie jest podróż z Rzeszowa do Londynu za jedyne 62,80 - 4,6,11 lub 13 października. Za tą samą kwotę polecimy także do Oslo. 

Wizz Air z lotniska w Gdańsku oferuje także wyjątkowo tanie loty do Sztokholmu. Terminarz rejsów wskazuje, że większość tych październikowych kosztować będzie zaledwie 46 złotych. Z Gdańska za małą sumę polecimy także do Edinburga - przykładowo, 24 października bilet kosztuje 62,80 zł.

Warszawskie lotnisko wypada nieco drożej, jednak siatka połączeń jest znacznie bardziej urozmaicona. Przykładowo, do Budapesztu polecimy już w październiku za 102 zł, do Brukseli za 110 zł, za 94,90 do Burgas nad Morzem Czarnym. 

Więcej o: