Klaudia Halejcio przeżyła dramatyczne chwile na pokładzie samolotu? Aktorka udostępniła nagranie

Klaudia Halejcio to jedna z polskich aktorek, która poza pracą zawodową aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się swoimi prywatnymi chwilami spędzonymi z małą córeczką, a także zamieszcza różne zabawne treści. Tym razem nagranie, jakie ukazało się w sieci, przeraziło niektórych internautów.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła gabinet partnera. Wnętrze ocieka luksusem. Dominuje marmur i mosiężne zdobienia

Klaudia Halejcio nieustannie rozwija swoją karierę. Aktorka, która jako mała dziewczynka rozpoczęła swoją karierę w jednym z polskich seriali, dziś zdobywa fanów, biorąc udział w różnych ekranizacjach. Artystka świetnie odnajduje się także w mediach społecznościowych. Treści, które zamieszcza, najczęściej bawią do łez. Jednak nie zawsze. 

Chwile grozy na pokładzie samolotu? W sieci pojawiło się nagranie

Po intensywnym czasie spędzonym na pracy i opiece nad małą Nel aktorka wybrała się na zasłużone wakacje. Warto zaznaczyć, że Klaudia Halejcio bardzo lubi podróżować, a tym razem wybrała się wraz z mężem do Grecji. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na Instagramie zamieściła rolkę, która przestraszyła wielu obserwatorów jej konta. 

Na nagraniu aktorka zamieściła kadry ukazujące uszkodzenie na skrzydle samolotu. Z biegiem czasu sytuacja się pogarsza, a w trakcie lądowania możemy zaobserwować, jak odrywają się duże części blachy, odsłaniając ostatecznie jeden z silników. Klaudia ma przerażone spojrzenie i nieufnie spogląda za okno. Czy aktorka naprawdę była narażona na niebezpieczeństwo?

 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia Halejcio - awaria samolotu w trakcie podróży do Grecji

Choć film był wyjątkowo realistyczny, to jednak był rodzajem żartu. Aktorka sprawnie zmontowała dwa różne nagrania, dzięki czemu całość mogła niektórych bardzo zmartwić. Instagramową rolkę polubiło ponad 19 tysięcy osób i nagranie doczekało się przeszło dwóch tysięcy komentarzy. Jedni nie dali się nabrać i żartowali wraz z Klaudią, a inni byli przerażeni.

Ale to na serio się wydarzyło? Jestem spocona od samego patrzenia

- czytamy.

To musiało być niezłe przeżycie...

- komentuje inny użytkownik.

Też tak mam, oczy mej wyobraźni są ogromne

- dodaje inna kobieta. 

Na szczęście lot się udał, ale pamiętaj, trzeba jeszcze wrócić

- zażartowała inna osoba.

Choć reakcje były bardzo zróżnicowane, to jednak jedno jest pewne, Kaludia Halejcio swoim nagraniem zdecydowanie wzbudziła wiele emocji. 

Więcej o: