Oto, co znalazł za oknem pokoju słynny komik. Nagranie z kanadyjskiego hotelu wywołało poruszenie

Kanadyjski komik Neema Naz był gościem jednego z hoteli w Albercie. Pobyt jednak nie należał do udanych. Artysta znalazł za oknem pokoju... kolejne pomieszczenie. Swoim odkryciem podzielił się na TikToku.

Pokoje hotelowe bywają różne. Zdarza się, że goście znajdują w nich nietypowe przedmioty albo dziwne widoki za oknami. Zwykle jest to jednak mur sąsiedniego budynku czy śmietnik. Tym razem nietypowy widok za zasłoną przytrafił się słynnemu kanadyjskiemu komikowi. Jego zdziwienie było ogromne, gdy za oknem zobaczył... damską przebieralnię. Całą sytuację zrelacjonował na nagraniu, które zamieścił na platformie TikTok.

Samolot linii lotniczych KML będzie latał z lotniska w Pyrzowicach.Holenderska linia lotnicza KLM rozpoczyna loty z lotniska w Pyrzowicach

Okno z widokiem na... damską przebieralnię i basen. Nagranie stało się viralem

Po zakwaterowaniu się w pokoju nic nie wskazywało na to, że znajduje się tam coś niepokojącego. Jednak kiedy komik odsłonił okno, był zaskoczony - jego oczom ukazało się wejście do damskiej przebieralni, a w oddali można było zobaczyć basen z pływającymi dziećmi. Nagranie z widokiem zamieścił na TikToku, a film w krótkim czasie odtworzono ponad 700 tys. razy. Podpisał je słowami "najgorszy widok z okna na świecie".

Komik żartował, że woli jednak zasłonić okno, aby nie zarzucono mu podglądania kobiet. Widok z okna okazał się jednak jedynym mankamentem - pokój był czysty i nie było tam żadnych braków w wyposażeniu. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba radzi, jak przygotować dziecko do podróży

Reakcje użytkowników Tik Toka są jednoznaczne. "Najgorsze z możliwych okien"

Pod filmem zebrało się już niemal 900 komentarzy. Internauci wykpili widok z pokoju hotelowego: "Obejrzałam już ten filmik z 30 razy i za każdym razem płakałam ze śmiechu", "Hahah to dosłownie najgorsze z możliwych okien", "Jak w więzieniu", "Kto zbudował ten hotel?".

Samolot Wizz AirWizz Air wznawia loty z Polski. Na liście popularne kierunki

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: