Tanie loty z Warszawy. Trzy propozycje, które nie obciążą twojego portfela. Od 74 zł w obie strony

Podróżowanie to jedno z ulubionych zajęć wielu Polaków. A lubimy je w szczególności wtedy, gdy jest niedrogie! Polujemy na atrakcyjne ceny przejazdów i na zniżki od najpopularniejszych serwisów z miejscami noclegowymi. Gdzie warto polecieć w najbliższym czasie, by nie obciążyć portfela? Zdradzamy tanie loty z Warszawy.

Lotnisko imienia Fryderyka Chopina, popularne zwane Okęciem, jest największym portem lotniczym w naszym kraju. Jego rozbudowana siatka połączeń pozwala na podróżowanie do większej liczby miast niż z pozostałych miejsc w Polsce, dzięki czemu mamy dużą szansę na zakupienie biletów w atrakcyjnych cenach. Tanie loty z Warszawy można znaleźć także z lotniska w Modlinie, które jest jedną z głównych baz Ryanaira. Gdzie warto wybrać się ze stolicy?

Zobacz wideo Dlaczego loty trwają dziś dłużej niż 10 lat temu?

Gdzie tanio polecieć z Warszawy? Wybierz Sztokholm

A gdyby tak do Szwecji? Sztokholm to największe i równocześnie jedno z najpiękniejszych miast w kraju. Czeka tu na was wiele zieleni, dużych jezior, a także charakterystycznych kolorowych kamienic. Warto się tu wybrać, by poczuć skandynawski klimat i odkryć zakamarki Starego Miasta, które skrywa w sobie wspaniałe zabytki. Wśród nich znajduje się m.in. popularny Zamek Królewski pochodzący z XVII i XVIII wieku. 

Ceny lotów w październiku i listopadzie zaczynają się tu już od 74 zł. W dwie strony z Modlina możecie polecieć nawet za 78 zł. 

Odkryj Wiedeń. Tanie podróżowanie z Warszawy

Tanie loty z Warszawy można znaleźć także do Wiednia. Stolica Austrii przyciąga bogatą ofertą kulturalną, wyjątkową architekturą i dużą ilością zieleni. Odnajdą się tutaj przede wszystkim miłośnicy historii, którzy poznają miasto za sprawą licznych zabytków - wspaniałych pałaców czy muzeów. 

Za ile polecimy do Wiednia? Bilety mogą nas wynieść jedynie 78 zł w dwie strony. 

Tanie loty z Warszawy. Poleć do Londynu

Zadowoleni mogą być także miłośnicy czerwonych, piętrowych autobusów i popołudniowej herbaty. W atrakcyjnych cenach mogą oni zakupić bilety do stolicy Wielkiej Brytanii. W październiku i listopadzie zaczynają się one już od 118 zł w dwie strony. Warto jednak przeglądać oferty linii lotniczych - często można dorwać loty poniżej 100 zł. 

Chociaż mówi się, że Londyn jest drogi, to wyjazd wcale nie musi taki być. Wiele miejscowych atrakcji można odwiedzić tu za darmo. Oprócz najpopularniejszych miejsc warto odwiedzić m.in. Królewskie Parki, Muzeum Nauki czy Muzeum Historii Naturalnej. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: