Wyciągasz pogniecione koszulki z walizki? Tiktokerka pokazała trik na pakowanie, zapomnij o żelazku

Pakowanie wszystkich niezbędnych ubrań bywa uciążliwe, zwłaszcza jeśli podróżujemy dość często i nieustannie czeka nas układanie i wyciąganie wszystkich rzeczy. Oczywiście są osoby, które po prostu pozostawiają je walizkach, ale to jeśli nie chcemy, aby były pogniecione? Tiktokerka podzieliła się swoim prostym i szybkim trikiem.
Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Choć sezon wakacyjny dobiegł końca, to jednak wielu z nas nadal planuje podróże. Czasem to zwykły weekendowy wypad, a czasem upragniony i odkładany na później urlop. Bez względu na charakter wyjazdu łączy je zawsze jedna rzecz, pakowanie i rozpakowywanie walizek. Jeśli chcemy przyspieszyć i ułatwić ten proces możemy skorzystać z metody pewnej tiktokerki.

Wykwit piankowaty "Jaskrawożółty dziwny twór" w polskich lasach. Potrafi się poruszać

Szybkie pakowanie i wyciąganie ubrań z walizek? Film na TikToku może wam pomóc

Wybierając się w podróż, bardzo często spędzamy wiele czasu na pakowaniu. Zastanawiamy się co ze sobą zabrać, co się przyda, a co jest totalnym must have. O ile każdy z nas podchodzi do tej kwestii w inny sposób, to jednak faktem jest, że wyciąganie tych wszystkich rzeczy będąc już na miejscu, także pochłania nasz cenny czas. 

Tiktokerka znalazła rozwiązanie, które ma usprawnić cały proces. Swoją metodą podzieliła się w mediach społecznościowych. Na nagraniu widzimy, jak kobieta układa koszulki oraz pozostałe ubrania w składanych, materiałowych przegródkach. Są one często stosowane jako wiszący organizer do szaf, dzięki którym oszczędzamy miejsce. 

Następnie organizer wraz z uprasowanymi i ułożonymi ubraniami zamieszcza w walizce. Dzięki temu rozwiązaniu spakowane rzeczy szybko wyjmiemy i powiesimy w szafie, bez konieczności ich segregacji czy ponownego układania. Dodatkową zaletą jest to, iż nie musimy ponownie prasować ubrań.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jak dzisiaj wygląda Titanic? Jak dziś wygląda Titanic, który zatonął ponad 100 lat temu? [WIDEO]

Film na TikToku wzbudził nie tylko zachwyt. Użytkownicy nie szczędzili komentarzy

Specyfiką mediów społecznościowych jest szybka reakcja odbiorcy. O ile czasem trafiamy na nieprzychylne komentarze, to jednak bardzo często ludzie są wyjątkowo zadowoleni z tego, co obejrzeli. Przykładem są właśnie takie z pozoru proste triki, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. 

Dziękuję, uwielbiam ten pomysł

- komentuje użytkowniczka TikToka.

To jest absolutnie genialne i doceniam ten filmik!

- czytamy.

Jednak poza miłymi słowami możemy także znaleźć komentarze, które wskazują, że kobiety podchodzą dość sceptycznie do całego pomysłu. 

Zakładasz, że wiem tydzień wcześniej, w co chcę się ubrać. Wyjeżdżam na tydzień? Muszę zabrać 32 stroje!

- żartuje kobieta.

Kto nosi jeden strój dziennie na wakacjach? Muszą być ubrania na dzień, na wieczór i najprawdopodobniej stroje plażowe/turystyczne.

- czytamy.

Bez butów, bez przyborów toaletowych, bez jednej ciepłej kurtki... zwijając ubrania zmieścisz znacznie więcej

- dodaje inna użytkowniczka.

A wy co myślicie o takim rozwiązaniu? Mnie osobiście się podoba, pod warunkiem że kolejna walizka będzie przeznaczona na buty i kosmetyki.

Więcej o: