Królowa Elżbieta II wynajmuje domki dla turystów w zamku Balmoral. Cena dla bogaczy? Wcale nie!

Królowa Elżbieta II udostępnia turystom domki w Balmoral Estate, leżącym na terenie zamku Balmoral. Okazuje się, że wcale nie trzeba płacić kroci za nocleg w otoczeniu królowej. Domki są dostępne już od 90 złotych za noc. Zamek Balmoral w Szkocji to miejsce, w którym obecnie przebywa brytyjska monarchini.

Zamek Balmoral to jedna z rezydencji Windsorów. Od dawna pełni funkcję letniego domu królowej Elżbiety II. Ceny za wynajem domków zlokalizowanych w pobliżu szkockiego zamku wahają się od 555 do 1620 funtów za tygodniowy pobyt w zależności od pory roku.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Królowa Elżbieta II wynajmuje domki w Balmoral Estate. To oferta na każdą kieszeń

Jak podaje "Daily Mirror", królowa Elżbieta II oferuje tanie wakacje w swojej posiadłości Balmoral Estate. W ofercie jest osiem domków.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cena za wynajem najtańszych domków - Colt Cottage - zaczyna się od 555 funtów. Są one przeznaczone dla maksymalnie pięciu osób. Za jedną noc dla pięciu osób trzeba zapłacić 79 funtów, czyli około 435 złotych. To 90 złotych za osobę. Co ciekawe, domki położone są w bliskim sąsiedztwie zamku. Z oferty wynika, że wyposażenie umożliwia komfortowy wypoczynek. W domkach znajdują się sprzęty AGD i RTV oraz nie ma problemu z zasięgiem Wi-Fi.

Domki ColtDomki Colt Fot. https://www.balmoralcastle.com/

Wnętrze domków Colt Cottage w BalmoralWnętrze domków Colt Cottage w Balmoral https://www.balmoralcastle.com/

Wnętrze domków Colt Cottage w BalmoralWnętrze domków Colt Cottage w Balmoral https://www.balmoralcastle.com/

Luksusowe domki w Balmoral Estate, czyli jak przeżyć królewskie wakacje

Za droższy domek trzeba zapłacić 1620 funtów za tydzień, czyli około 8,9 tys. złotych. Najwięcej trzeba zapłacić jednak za czterogwiazdkowy domek Rhebreck Lodge - aż do 2 tys. funtów, czyli około 11 tys. złotych za tydzień. Domek pomieści maksymalnie siedem osób. Jedna osoba musi jednak spać na leżance, którą można rozłożyć w sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami.

Domek Rebreck LodgeDomek Rebreck Lodge Fot. https://www.balmoralcastle.com/

Wnętrze domku Rhebreck Lodge w BalmoralWnętrze domku Rhebreck Lodge w Balmoral https://www.balmoralcastle.com/

Wnętrze domku Rhebreck Lodge w BalmoralWnętrze domku Rhebreck Lodge w Balmoral https://www.balmoralcastle.com/

Warto wiedzieć, że ze względów bezpieczeństwa, domki nie są wynajmowane, kiedy królowa przebywa w rezydencji. 

Rhebreck Lodge znajduje się w cichej okolicy w Easter Balmoral i oferuje wspaniałe widoki na dolinę w kierunku kościoła Crathie, a także na pole golfowe

- czytamy na stronie posiadłości.

Ci, którzy planują urlop na 2023 rok i chcieliby zatrzymać się w jednym z domków królowej, nie powinni zwlekać.

Zarezerwuj teraz, aby uniknąć rozczarowania i spędź u nas relaksujący urlop w jednym z naszych przestronnych i dobrze wyposażonych domków letniskowych Balmoral

- informuje rzecznik posiadłości.

W zamku Balmoral w Szkocji obecnie przebywa królowa Elżbieta II. W związku z niepokojącymi wynikami badań królowej, lekarze zabronili brytyjskiej monarchini opuścić szkocki zamek i wrócić do Londynu

Więcej o: