Dramatyczne sceny w Pendolino. Agresywny mężczyzna rozbijał szyby i straszył bombą w pociągu

Chwile grozy przeżyli pasażerowie Pendolino na trasie Gdańsk-Kraków. Mężczyzna podróżujący pociągiem wpadł w szał. Rozbijał szyby i straszył innych pasażerów bombą, która rzekomo miała znajdować się w pociągu. Pociąg zatrzymano, a na miejsce wezwano pirotechników. Za wszczęcie fałszywego alarmu młody mężczyzna został aresztowany.

Agresywny 26-latek sam zawiadomił służby o rzekomej bombie, która miała znajdować się w pociągu. Na Dworzec Wschodni w Warszawie bez chwili zwłoki skierowano zespół pirotechników i służby ratunkowe. Na szczęście alarm okazał się fałszywy. Teraz mężczyzna odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Zobacz wideo Dr Majewski: Elektryczne pociągi już mamy. Stoją na torach, mogą wozić nas i nasze ładunki

Dramatyczne sceny w Pendolino. Agresywny mężczyzna wystraszył podróżujących pociągiem

Jak informuje "Super Express", jeden z mężczyzn podczas podróży pociągiem na trasie Gdańsk-Kraków zaczął zachowywać się agresywnie, czym wystraszył pasażerów. 

Według nieoficjalnych informacji zerwał hamulec bezpieczeństwa i wyrwał młotek bezpieczeństwa, po czym zaczął wybijać szyby. Łącznie miał powybijać pięć szyb w trzech wagonach. Na szczęście żaden z pasażerów nie ucierpiał.

Więcej najnowszych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Turcja (zdjęcie ilustracyjne)Tanie wakacje we wrześniu. Wypoczynek za granicą tańszy niż w Polsce

Alarm bombowy na Dworcu Wschodnim. Na szczęście fałszywy

Gdy uspokoił się, zadzwonił na numer alarmowy informując, że w pociągu znajduje się bomba. Gdy na Dworzec Wschodni w Warszawie dotarł pociąg, a następnie zespół pirotechników okazało się, że to fałszywy alarm.

Takie zgłoszenia zawsze traktujemy poważnie. Policjanci na Dworcu Wschodnim zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 26-letni mieszkaniec Warszawy. Skierowani na miejsce pirotechnicy, wykluczyli zagrożenie bombowe

- poinformował w rozmowie z "Super Expressem' nadkomisarz Sylwester Marczak.

Dziecko w samolocieCzy powinny być loty tylko dla dorosłych? Głosy są podzielone

Pasażerowie pendolino przesiedli się do innego pociągu. Z Dworca Wschodniego w Warszawie odjechali z około godzinnym opóźnieniem.

Więcej o: