Tanie wakacje we wrześniu. Wypoczynek za granicą tańszy niż w Polsce? I to o kilkaset złotych!

Tanie wakacje we wrześniu - to możliwe? Oczywiście! Ceny zagranicznych wakacji spadają, a zainteresowanie turystów z całego świata rośnie. Który kierunek wybrać, by spędzić wymarzony urlop z całą rodziną lub tylko we dwoje? Podpowiadamy.

Jeśli marzysz o zagranicznych wakacjach, ale chcesz uniknąć tłumów, a twój budżet jest ograniczony, koniecznie wybierz się na urlop we wrześniu. Nie trzeba szukać długo, by znaleźć atrakcyjną ofertę. Wiele urokliwych kierunków czeka.

Jeśli chcemy jak najwięcej zaoszczędzić na wakacjach, warto szukać ofert last minute. To niezwykle atrakcyjne oferty, które pozwolą nam zaoszczędzić dodatkowe kilkaset złotych.

Zobacz wideo "Co tak drogo?". Nowy cykl Gazeta.pl sprawdza, czy z drożyzną da się walczyć. Zaczynamy od schabowego

Tanie wakacje we wrześniu. Turcja na szczycie

Jednym z najciekawszych kierunków na urlop we wrześniu jest Turcja. Ceny również są o wiele niższe, gdyż zakończył się już sezon turystyczny.  Za siedmiodniowy pobyt w ofercie all inclusive trzeba zapłacić w najtańszej wersji od 1500 do 2000 zł za osobę. Nie ma się też czego obawiać, ponieważ pogoda zdecydowanie sprzyja tam turystom. We wrześniu wciąż jest ciepło, ale nie upalnie. Najcieplejszym regionem kraju jest Riwiera Turecka, usytuowana jest w południowo-zachodniej części Turcji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Urlop we wrześniu - gdzie pojechać? Bułgaria to idealny kierunek

Jeśli planujesz urlop we wrześniu, koniecznie weź pod uwagę Bułgarię. To niezwykle malowniczy kraj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - nie tylko plaże, interesujące zabytki, ale również takie atrakcje jak kluby czy parki rozrywki. Pogoda również zachęca do wypoczynku. We wrześniu średnia temperatura wynosi tu średnio 24 stopnie, a temperatura wody 22 stopnie. Sezon turystyczny kończy się tu w połowie września, więc warto szukać ofert po tym terminie.

Wakacje po sezonie - gdzie się wybrać? Grecja za mniej niż 2 tys. złotych

Co ciekawe, jednym z tańszych kierunków na urlop we wrześniu, jest Grecja. W sezonie ceny wyjazdów do tego kraju utrzymywały się dość wysoko. Teraz za wypoczynek w Grecji bez wyżywienia trzeba zapłacić od 1200 do 2000 złotych. Do Grecji warto wybrać się ze względu na pyszne jedzenie, cudowną atmosferę i wspaniałe widoki. Spędzając wakacje w Grecji, nie można też zrezygnować ze zwiedzania - ten kraj ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Więcej o: