Wizz Air wznawia loty z Polski. Na liście popularne kierunki

Już od września Wizz Air ponownie zaoferuje loty na trasach z Katowic do Abu Zabi i Katanii oraz uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji. W październiku linia poleci z Katowic i Warszawy na Fuerteventurę, ze stolicy Polski do Marrakeszu oraz uruchomione zostanie nowe połączenie z Warszawy na Maderę.

Wizz Air oferuje ponad 200 tras z 10 lotnisk w Polsce do takich miast jak: Barcelona, Londyn, Paryż, Kopenhaga czy Madryt, a także do słonecznych przez cały rok miejsc: na Teneryfę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę. 

Samolot linii Wizz Air Czy to koniec ery tanich lotów? Szef Wizz Aira: Bilety za 1 euro to przeszłość

Z Katowic do Katanii Wizz Air będzie realizował loty w poniedziałki i piątki. Ceny zaczynają się od 24,99 euro. Do Abu Zabi również z Katowic polecimy w poniedziałki, środy i piątki. Pierwszy lot wystartuje 26 września. Ceny zaczynają się od 79,99 euro. W soboty zaś (pierwszy lot 30 października, bilety od 79,99 euro) węgierski przewoźnik zabierze nas na Fuerteventurę. W ten samej cenie również na Fuerteventurę będziemy mogli dostać się z Warszawy. Loty realizowane będą w poniedziałki i piątki. Pierwszy lot wystartuje 31 października.

Ze stolicy od 30 października będziemy mogli polecieć na Maderę. Loty realizowane będą w środy i niedziele (bilety od 79,99 euro). A w poniedziałki i piątki (od 31 października) do Marrakeszu.

Wszystkie loty realizowane będą Airbusem A320 z 180 miejscami, Airbusem A320 neo ze 186 miejscami, A321 z 230 miejscami oraz Airbusem A321neo z 239 miejscami.

Marian Laskowski Marian i jego zabawki. Najcenniejsza? To czołg

Trzeba pamiętać o maseczce

Jednocześnie Wizz Air informuje, że przewoźnik wdrożył dodatkowe procedury dotyczące higieny. Załoga oraz pasażerowie muszą podróżować w maseczkach. Dodatkowo, personel pokładowy ma obowiązek noszenia rękawiczek. Pasażerowie są proszeni o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie.

Bądź elastyczny

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100 proc. pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Źródło: Wizz Air

Więcej o: