Ten mężczyzna ani myślał dopłacać za bagaż podręczny. Film z lotniska stał się hitem internetu

Podróż tanimi liniami to sporo ograniczeń dla pasażerów. Najważniejsze to rozmiary i waga bagażu podręcznego. Pewien mężczyzna usilnie próbował przekonać pracownika lotniska, że jego walizka ma właściwe gabaryty. Nagranie ze zdarzenia stało się hitem na TikToku.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Ostatnio internet obiegł film z TikToka pokazujący starszego mężczyznę korzystającego z usług linii lotniczych easyJet. Pasażer ze wszystkich sił próbował przekonać pracownika lotniska, że jego walizka ma właściwe rozmiary. Zmagania nagrał jeden z obserwatorów o nicku @hotasfo_o i opublikował na TikToku. Film bardzo szybko obejrzało ponad 20 milionów razy. 

Jak uniknąć opłaty za nadbagaż? Na pewno nie w ten sposób

Starszy mężczyzna na nagraniu koniecznie chciał udowodnić pracownikowi linii lotniczych, że jego walizka ma idealne wymiary. W tym celu usiłował dopasować ją do miernika metodą siłową. Upychał walizkę do miernika, ale ta wciąż sporo wystawała. Mimo to pasażer nie ustawał w wysiłkach i dalej siłą wciskał bagaż do miernika. Wszystko po to, aby nie płacić za nadbagaż. 

W pewnym momencie mężczyźnie udało się "zmniejszyć" walizkę do wymaganych rozmiarów. Niestety cały wysiłek poszedł na marne, gdy pasażer chciał wyjąć torbę z miernika. Bagaż utknął w środku stojaka. Niestety na nagraniu nie widać już końca historii, nie wiadomo więc, czy mężczyzna musiał dopłacić za nadbagaż, czy jednak zdołał ubłagać pracownika lotniska. Internauci żartują w komentarzach, że:

Jak myślicie? Wyciągnął potem tę walizkę czy zabrał ją razem ze stojakiem? 
Pewnie dopłacił do bagażu i zabrał ze stojakiem.
Ponoć do dziś tam walczy.
Podobno on nadal wyciąga tę walizkę.
Chciałabym zobaczyć jak on to wyciągnął.
Legenda głosi, że do dziś wyciąga tę walizkę.
Więcej o: