Ten mężczyzna ani myślał dopłacać za bagaż podręczny. Film z lotniska stał się hitem internetu

Podróż tanimi liniami to sporo ograniczeń dla pasażerów. Najważniejsze to rozmiary i waga bagażu podręcznego. Pewien mężczyzna usilnie próbował przekonać pracownika lotniska, że jego walizka ma właściwe gabaryty. Nagranie ze zdarzenia stało się hitem na TikToku.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Ostatnio internet obiegł film z TikToka pokazujący starszego mężczyznę korzystającego z usług linii lotniczych easyJet. Pasażer ze wszystkich sił próbował przekonać pracownika lotniska, że jego walizka ma właściwe rozmiary. Zmagania nagrał jeden z obserwatorów o nicku @hotasfo_o i opublikował na TikToku. Film bardzo szybko obejrzało ponad 20 milionów razy. 

Czego nie można pakować do bagażu podręcznego? Bagaż podręczny - co można zabrać? Lista przedmiotów must-have

Jak uniknąć opłaty za nadbagaż? Na pewno nie w ten sposób

Starszy mężczyzna na nagraniu koniecznie chciał udowodnić pracownikowi linii lotniczych, że jego walizka ma idealne wymiary. W tym celu usiłował dopasować ją do miernika metodą siłową. Upychał walizkę do miernika, ale ta wciąż sporo wystawała. Mimo to pasażer nie ustawał w wysiłkach i dalej siłą wciskał bagaż do miernika. Wszystko po to, aby nie płacić za nadbagaż. 

W pewnym momencie mężczyźnie udało się "zmniejszyć" walizkę do wymaganych rozmiarów. Niestety cały wysiłek poszedł na marne, gdy pasażer chciał wyjąć torbę z miernika. Bagaż utknął w środku stojaka. Niestety na nagraniu nie widać już końca historii, nie wiadomo więc, czy mężczyzna musiał dopłacić za nadbagaż, czy jednak zdołał ubłagać pracownika lotniska. Internauci żartują w komentarzach, że:

Jak myślicie? Wyciągnął potem tę walizkę czy zabrał ją razem ze stojakiem? 
Pewnie dopłacił do bagażu i zabrał ze stojakiem.
Ponoć do dziś tam walczy.
Podobno on nadal wyciąga tę walizkę.
Chciałabym zobaczyć jak on to wyciągnął.
Legenda głosi, że do dziś wyciąga tę walizkę.

Bagaż podręczny Bagaż podręczny - sprawdź dopuszczalną wagę, wymiary oraz listę zakazanych przedmiotów

Więcej o: