Wakacje all inclusive we wrześniu? I to o kilkaset złotych taniej. Warto wybrać jeden z tych kierunków

Choć wakacje szkolne dobiegają końca, to nie oznacza, że wakacje we wrześniu nie mogą się udać. Wręcz przeciwnie. Po sezonie możemy udać się na wakacje nawet o kilkaset złotych taniej i uniknąć tłumów. Które kierunki wybrać na wakacje all inclusive we wrześniu? Podpowiadamy.

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wielu z nas nie wybrało się jeszcze na wakacje. Nic straconego! Zarówno w Polsce, jak i za granicą, jest jeszcze co robić. Wybierając wakacje all inclusive w innym kraju, szczególnie warto zwrócić uwagę na pogodę. W niektórych regionach może spłatać nam figla. Jakie kraje będą więc najlepsze na wrześniowy wypoczynek? Sprawdź.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Wakacje all inclusive we wrześniu? Najtaniej w Turcji i Bułgarii

Wyjazdy zagraniczne we wrześniu mogą być o wiele tańsze niż podczas sezonu turystycznego. W popularnej wyszukiwarce ofert turystycznych - Wakacje.pl, największym zainteresowaniem cieszą się dwa kierunki - Turcja i Bułgaria. Pojawiają się również oferty wyjazdu do Egiptu czy Albanii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Turcja to doskonały kierunek na wrześniowy urlop m.in. ze względu na pogodę. Temperatura wynosi tam aż 28 stopni, więc można bez żadnych problemów cieszyć się urokami Turcji, jej krajobrazami, plażami i dostępem do wody. To również o tyle różnorodny kraj, że nie sposób się tu nudzić i każdy z turystów znajdzie tu coś, co go zainteresuje. Od zwiedzania osobliwych miejsc, przez odwiedzenie lokalnych targów, aż po spacery klimatycznymi uliczkami.

Ci, którzy planują tanie wakacje we wrześniu, powinni rozważyć również taki kierunek jak Bułgaria. We wrześniu temperatura waha się tam od 25 do 31 stopni. Dość wysoka jest również temperatura wody. Kraj ten kusi turystów z całego świata niskimi cenami, walorami krajobrazowymi, pysznym jedzeniem oraz dobrze przygotowaną bazą turystyczną. Tutaj również każdy znajdzie coś dla siebie. Plażowanie, nocne imprezy w klubach, a może zwiedzanie zabytków? Żaden problem!

Wakacje w Turcji i Bułgarii. All inclusive za grosze?

Jeśli szukamy tanich wakacji zagranicznych, świetnie sprawdzą się takie kraje jak Turcja i Bułgaria. Jak podaje Wirtualna Polska, hotele trzygwiazdkowe z ofertą all inclusive i wliczonym w cenę transportem samolotem z Polski wahają się od 1100 do 1200 zł za osobę na tydzień. Jeśli zależy nam na hotelu czterogwiazdkowym, będziemy zmuszeni dopłacić do tej przyjemności około 300-400 zł więcej za osobę.

Osobom, którym zależy na konkretnym kierunku czy hotelu o określonych parametrach, polecamy wyjazd we wrześniu, a nawet październiku.  Takich propozycji wypoczynku jest sporo, a ich ceny często są korzystniejsze - nawet kilkaset złotych od osoby niższe niż w szczycie sezonu

- informuje Agata Biernat z Wakacje.pl. w rozmowie z Wirtualną Polską.

Więcej o: