W Łebie morze z parawanów, a w innych regionach? Sprawdzamy, co dzieje się nad Bałtykiem [KAMERKI]

Wakacje 2022, a przynajmniej te szkolne, powoli zbliżają się do końca. Przed nami ostatni taki weekend. Część Polaków postanowiła wykorzystać chwile wolności i urlopy, by wybrać się nad Bałtyk. Jak wygląda sytuacja na polskich plażach? Sprawdzamy kamerki w popularnych kurortach.

Wakacje powoli dobiegają końca - części Polakom nie pozostaje nic innego, jak odliczać miesiące do kolejnego urlopu. Ci, którzy zostawili sobie wolne na końcówkę lata 2022 r., spędzają go teraz m.in. na plażach nad Bałtykiem. Sprawdziliśmy, co dzieje się nad Bałtykiem i czy rzeczywiście nadal jest tak tłoczno. Dzięki kamerom internetowym przejrzeliśmy plaże od zachodu po wschód polskiego wybrzeża. I co się okazuje? Rzeczywiście - tłumnie wyruszyliśmy nad wodę i korzystamy z ostatnich upalnych dni wakacji 2022.

Zobacz wideo To będą drogie wakacje pod kątem usług?

Międzyzdroje. Na plaży nie brakuje turystów

Międzyzdroje to polski kurort wypoczynkowy, o którym słyszał chyba każdy. W sezonie nie brakowało tutaj kolorowych parawanów i tłumu turystów nie tylko z Polski, jak i zagranicy. Jak jest dzisiaj? Tłoku nie ma, ale chętnych do wypoczynku czy morskich kąpieli nie brakuje.

Międzyzdroje - kamera internetowa na plażę, 26.08Międzyzdroje - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://miedzyzdroje-plaza.webcamera.pl/

Łeba. Zamiast plaży - morze parawanów. Turystów tutaj nie brakuje

Łeba, przynajmniej patrząc po kamerkach, to chyba jedno z ulubionych wakacyjnych miejsc Polaków. Przez cały sezon wakacyjny można było spotkać tutaj tysiące turystów. Także dzisiaj nie jest inaczej. Plaża zamieniła się po prostu w morze kolorowych parawanów. Turystów nie brakuje także w Bałtyku, choć fale nie napawają myślą o spokojnej kąpieli. 

Łeba - kamera internetowa na plażę, 26.08Łeba - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Władysławowo. Polacy korzystają z ostatnich wakacyjnych chwil w 2022 r.

Jak wygląda sytuacja na plaży we Władysławowie? Tutaj również nie brakuje miłośników plażowania i opalania. Choć nie widać zbyt wielu turystów w morzu, ogólnie jest dość sporo osób. W przeciwieństwie jednak do sytuacji z końcówki lipca - są miejsca na plaży, gdzie można z powodzeniem rozłożyć ręcznik i znaleźć swoją przestrzeń do odpoczynku. 

Władysławowo - kamera internetowa na plażę, 26.08Władysławowo - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Władysławowo - kamera internetowa na plażę, 26.08Władysławowo - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Jak jest w innych nadbałtyckich regionach? Pogoda nadal sprzyja plażowaniu, ale tłumów nie ma

Sprawdziliśmy też, co słychać w nieco mniejszych kurortach. Podobnie, jak i przez cały sezon letni 2022, tak i teraz w Karwi nie brakuje odwiedzających. Zdarzają się nawet puste parawany, które strzegą miejsca na plaży! 

Karwia - kamera internetowa na plażę, 26.08Karwia - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Białogóra przez całe wakacje 2022 r. była oazą dla osób, które nie chciały czuć się niczym sardynki w puszce. Tłoku nadal nie ma, a większość plażowiczów korzysta z uroków Bałtyku bez osłaniających ich parawanów. To kolejne, co przemawia za tym, że Białogóra jest jednym ze spokojniejszych miejsc wypoczynkowych.

Białogóra - kamera internetowa na plażę, 26.08Białogóra - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Co słychać na plaży w Jastrzębiej Górze? Choć pogoda zdaje się dopisywać - turystów jest jak na lekarstwo. Szeroka plaża zdaje się być niemal pusta.

Jastrzębia Góra - kamera internetowa na plażę, 26.08Jastrzębia Góra - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

W Dębkach nie brakuje miłośników parawanów, choć plaża zdaje się nie być przepełniona. Jeśli potrzebujecie przestrzeni dla siebie - wystarczy odejść nieco od głównego wejścia, by rozkoszować się przestrzenią niemal na wyłączność.

Dębki - kamera internetowa na plażę, 26.08Dębki - kamera internetowa na plażę, 26.08 https://kamerynadmorzem.pl/

Więcej wakacyjnych podsumowań znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: