Mama radzi, by jedno dziecko zabrać na wakacje, a drugie zostawić w domu. "Tu nie chodzi o oszczędzanie"

Dziennikarka Julie Cook zdradziła swój sposób na podróżowanie z dziećmi. Innym rodzicom radzi, by tak jak ona, zabierali ze sobą jedno dziecko, a drugie zostawiali w domu. Następnie cały proces polega odwróceniu. Jak tłumaczy, wcale nie chodzi tu o oszczędność, a o coś znacznie głębszego.

Wakacje z dziećmi to dla niektórych rodziców nie tylko odpoczynek, ale i szkoła przetrwania. Jedna z mam podzieliła się swoim sposobem na spędzenie wakacji z dziećmi. Na czym on polega? Sprawdź.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Wakacje z dziećmi? Najpierw jedno, później drugie

Jak podaje "The Mirror", dziennikarka Julie Cook postanowiła podzielić się z innymi rodzicami swoim sposobem na podróżowanie z pociechami. Typowe rodzinne wakacje nie są dla niej. Uważa, że zdecydowanie lepiej wybrać się na wakacje z jednym dzieckiem, a następnie z drugim.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak sama twierdzi, zainspirował ją do tego David Beckham, który zabrał córkę Harper do Wenecji bez pozostałych członków rodziny.  Podobnie postąpiła ze swoimi dziećmi. Wybrała się tam z 14-letnim synem Alexem, zostawiając córkę Adrianę w domu.

Byłam w stanie słuchać, jak mówi, bez przerywania. Pod koniec naszych czterodniowych wakacji czułam się, jakbym go poznała od nowa

- mówiła.

Julie Cook zwraca uwagę, że w takim rozwiązaniu nie chodzi o oszczędzanie pieniędzy, ale o przebywanie z dzieckiem i spędzanie z nim czasu w stu procentach.

"Będzie fajnie, mówili", czyli wakacje z dziećmi. Tiktokerzy pokazują, że to nie sielanka

Wielu rodziców decyduje się na wakacje z dziećmi. W Internecie zobaczymy jednak tylko idealne zdjęcia i nagrania. Niewielu "szczyci się" tym, że to może być naprawdę wykańczające. W idealnym instagramowym świecie często nie ma miejsca na płacz i niezadowolenie dzieci. Para tiktokerów zdecydowała się na pokazanie, jak naprawdę wyglądają wakacje z dziećmi i pokazaniu, że"złe" momenty pojawiają się podczas wakacji z dziećmi u każdego z nas. Wskazano na krzyki w samolocie, chorobę lokomocyjną podczas jazdy taksówką, pobudki z samego rana i złość na plaży.

Wakacje z dziećmi, będzie fajnie, mówili

- podsumowali swoje nagranie. Wielu internautów przyznało im rację w tym, że właśnie tak wyglądają wakacje z pociechami.

Więcej o: