Mama radzi, by jedno dziecko zabrać na wakacje, a drugie zostawić w domu. "Tu nie chodzi o oszczędzanie"

Dziennikarka Julie Cook zdradziła swój sposób na podróżowanie z dziećmi. Innym rodzicom radzi, by tak jak ona, zabierali ze sobą jedno dziecko, a drugie zostawiali w domu. Następnie cały proces polega odwróceniu. Jak tłumaczy, wcale nie chodzi tu o oszczędność, a o coś znacznie głębszego.

Wakacje z dziećmi to dla niektórych rodziców nie tylko odpoczynek, ale i szkoła przetrwania. Jedna z mam podzieliła się swoim sposobem na spędzenie wakacji z dziećmi. Na czym on polega? Sprawdź.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Wakacje z dziećmi? Najpierw jedno, później drugie

Jak podaje "The Mirror", dziennikarka Julie Cook postanowiła podzielić się z innymi rodzicami swoim sposobem na podróżowanie z pociechami. Typowe rodzinne wakacje nie są dla niej. Uważa, że zdecydowanie lepiej wybrać się na wakacje z jednym dzieckiem, a następnie z drugim.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najgroźniejszy krokodyl świata ruszył na człowieka na lądzieKrokodyl ruszył w pościg za mężczyzną. "Postrzega ludzi jako pokarm" [WIDEO]

Jak sama twierdzi, zainspirował ją do tego David Beckham, który zabrał córkę Harper do Wenecji bez pozostałych członków rodziny.  Podobnie postąpiła ze swoimi dziećmi. Wybrała się tam z 14-letnim synem Alexem, zostawiając córkę Adrianę w domu.

Byłam w stanie słuchać, jak mówi, bez przerywania. Pod koniec naszych czterodniowych wakacji czułam się, jakbym go poznała od nowa

- mówiła.

Julie Cook zwraca uwagę, że w takim rozwiązaniu nie chodzi o oszczędzanie pieniędzy, ale o przebywanie z dzieckiem i spędzanie z nim czasu w stu procentach.

Na oczach pasażerów Alaska Airlines rozpadła się pokrywa jednego z silników samolotuUSA. Na oczach pasażerów rozpadła się pokrywa silnika samolotu [WIDEO]

"Będzie fajnie, mówili", czyli wakacje z dziećmi. Tiktokerzy pokazują, że to nie sielanka

Wielu rodziców decyduje się na wakacje z dziećmi. W Internecie zobaczymy jednak tylko idealne zdjęcia i nagrania. Niewielu "szczyci się" tym, że to może być naprawdę wykańczające. W idealnym instagramowym świecie często nie ma miejsca na płacz i niezadowolenie dzieci. Para tiktokerów zdecydowała się na pokazanie, jak naprawdę wyglądają wakacje z dziećmi i pokazaniu, że"złe" momenty pojawiają się podczas wakacji z dziećmi u każdego z nas. Wskazano na krzyki w samolocie, chorobę lokomocyjną podczas jazdy taksówką, pobudki z samego rana i złość na plaży.

Wakacje z dziećmi, będzie fajnie, mówili

- podsumowali swoje nagranie. Wielu internautów przyznało im rację w tym, że właśnie tak wyglądają wakacje z pociechami.

Więcej o: