Wizz Air uruchamia nowe połączenia. Zimą polecimy do ciepłych krajów

Choć okres wakacyjny powoli dobiega końca, to jednak chęć podróżowania nadal jest ogromna. Świadczyć o tym może choćby fakt wprowadzenia nowych połączeń przez linię lotniczą Wizz Air. Dokąd polecimy już niebawem? Znamy ofertę na zimę, w której nie brakuje perełek.
Zobacz wideo Anna Wendzikowska o podróżach. Jak jej córki reagują na latanie samolotem?

Linie lotnicze Wizz Air powiadomiły o uruchomieniu nowej oferty lotów. Jak się okazuje, możemy z nich skorzystać już wkrótce. Okazuje się, że czeka nas naprawdę ciekawa zima! Nie brakuje ciekawych propozycji także dla Polski. Dokąd możemy się udać i jakie są ceny biletów? Sprawdzamy.

Nowe połączenia Wizz Air. Loty z Warszawy w ofercie przewoźnika

Popularne linie lotnicze Wizz Air rozszerzyły swoją ofertę o kolejne punkty na mapie, do których mogą dostać się także Polacy. Z warszawskiego lotniska Chopina polecimy w aż cztery nowe miejsca. Trzy z nich będą dostępne już w grudniu, a ostatni na wiosnę 2023 r. 

Już od 12 grudnia polecimy do hiszpańskiej Walencji, loty dostępne będą w poniedziałki i piątki. Od 13 grudnia możemy udać się do miasta Akaba leżącego w Jordanii, planowane dni lotów w tym kierunku to wtorek i sobota. Od 14 grudnia możemy latać do włoskiej Wenecji, a w podróż udamy się w środy lub niedziele.

Wiosną 2023 r. zaś zostanie uruchomione połączenie Bilbao w Hiszpanii. Polecimy tam we wtorki i soboty już od 28 marca.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nowe połączenia Wizz Air. Ceny biletów

Choć wspomniane połączenia zostaną uruchomione dopiero za kilka miesięcy, to już dziś możemy dokonać rezerwacji na nowe loty. Ceny nie są wygórowane. Jednak pod uwagę wzięliśmy podróż z bagażem podręcznym w ofercie standardowej. Osoby posiadające kartę klubową przewoźnika, mogą liczyć na spore zniżki. Poniżej prezentujemy przykładowe loty.

Wizz Air. Nowe loty do Walencji i WenecjiWizz Air. Nowe loty do Walencji i Wenecji Fot. wizzair.com, wyszukiwarka lotów

Jak widzimy, koszt lotu w dwie strony do hiszpańskiej Walencji wynosi niecałe 500 złotych za osobę. Udając się do Włoch, zapłacimy około 250 złotych w dwie strony. Nieco więcej zapłacimy, wybierając się do Akaby lub planując podróż do Bilbao wczesną wiosną. 

Wizz Air. Nowe loty do Akaby i BilbaoWizz Air. Nowe loty do Akaby i Bilbao Fot. wizzair.com, wyszukiwarka lotów

Więcej o: