Podgrzewanie jedzenie w hotelu. Internauci nie zostawili na triku suchej nitki. "Zatrucie pokarmowe murowane"

Jedna z użytkowniczek TikToka nagrała filmik, który pokazuje, jak podgrzać jedzenie w hotelowym pokoju, w którym nie ma np. mikrofalówki, za to zwykle na wyposażeniu jest suszarka do włosów. To wideo jest jednym z przykładów na to, że triki z TikToka mogą nie tylko być niezbyt skuteczne, ale wręcz szkodliwe.
Zobacz wideo Agatheanneg banuje konta na TikToku. Kogo nie chce już oglądać? [Lista Plotka]

Nagrania, które pojawiają się na TikToku nie zawsze wzbudzają zachwyt. Użytkownicy serwisu wpadają nieraz na dość dziwne, a nawet szkodliwe pomysły w ramach prezentowania sposobów i trików na "ułatwianie" sobie życia. 

Urlop w Zakopanem. Co robią turyści w hotelach i restauracjach? Właściciele obiektów komentują zachowania gości Urlop w Zakopanem. Dlaczego restauratorzy skarżą się na turystów?

Jak podgrzać jedzenie w pokoju hotelowym? TikTokerka pokazuje niezbyt rozsądny trik

Izzy Justice zamieściła na TikToku nagranie, na którym pokazuje, jak podgrzać gotowy posiłek, kiedy nie mamy dostępu do kuchenki, piekarnika czy mikrofalówki.

Tiktokerka używa ozdobnej nakładki na pudełko chusteczek higienicznych, które nakłada na pudełko z jedzeniem. W otworze umieszcza w niej końcówkę od suszarki i włącza ciepły nawiew, którym ogrzewa posiłek.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rekin ludojad na jednej z plaż. Jak się tam znalazł? Mógł go spotkać każdy spacerujący turysta Rekin ludojad znaleziony na popularnej plaży. Dopadły go "czarno-białe bestie"

Podgrzewanie jedzenia suszarką do włosów? Pomysł wzbudził nieprzychylne komentarze

Choć film polubiło aż 143 tysiące użytkowników, pomysł spotkał się z krytyką. Nic dziwnego: tiktokerka nagrała go w toalecie, a hotelowa suszarka jest siedliskiem zarazków. Obsługa rzadko - o ile w ogóle - ją myje, a wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi różnych drobnoustrojów, również chorobotwórczych. Nie ma się co łudzić, że inaczej jest z pudełkiem na chusteczki.

Zatrucie pokarmowe w pudełku

- komentuje użytkowniczka.

Nie rób tego. Pracuję w hotelu. To nie jest higieniczne

- czytamy.

Ludzie dotykali tego pudełka po każdym kichnięciu

- dodaje inna kobieta.

Można poprosić obsługę pokoju o podgrzanie jedzenia, robią to bezpłatnie

- trzeźwo proponuje jeden z widzów.

Więcej o: