Małgorzata Kożuchowska ma zepsute wakacje przez linie lotnicze. "Zapodziali mi walizkę"

Małgorzata Kożuchowska wraz z rodziną wybrała się w zagraniczną podróż. Niestety podczas przesiadki obsługa lotniska zgubiła jej walizkę, przez co aktorce został tylko bagaż podręczny. Kobieta podzieliła się swoją niespodziewaną przygodą w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak spakować ubrania, by zająć minimum miejsca? Znamy genialny patent ze skarpetkami

Małgorzata Kożuchowska opublikowała ostatnio na Instagramie post o podróżniczej przygodzie. Zdradziła w nim też, jak mało człowiek potrzebuje do szczęścia na wakacjach. Jak sama przyznała:

Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek. Jak się okazuje, tyle wystarczy, aby cieszyć się urlopem z bliskimi.
 

Bagaż podręcznyBagaż podręczny - sprawdź dopuszczalną wagę, wymiary oraz listę zakazanych przedmiotów

Obsługa lotniska zgubiła walizkę Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorce został tylko bagaż podręczny

Małgorzata Kożuchowska została zmuszona do spędzenia wakacji jedynie z bagażem podręcznym. Podobną przygodę miała też niedawno Julia Wieniawa. Jak zdradziła na Instagramie, zapakowała do niego garść niezbędnych rzeczy:

  • bikini, 
  • klapki, 
  • szlafrok,
  • dwie sukienki,
  • bieliznę,
  • podstawowe przybory toaletowe,
  • filtry przeciwsłoneczne,
  • kapelusz.

Aktorce to w pełni wystarcza. Sama nawet zabawnie skomentowała, że:

Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę.

W komentarzach pod jej postem pojawiło się sporo komentarzy opisujących podobne historie z pakowaniem:

Ja od jakiegoś czasu tak robię. Pakuje bieliznę na zmianę, szorty, t-shirt i strój kąpielowy.
Ja zawsze pakuję rzeczy całej naszej trójki do dwóch walizek. Każdej osoby połowę rzeczy do jednej i połowę do drugiej, a jeszcze na wszelki wypadek coś do podręcznego.
Ja zawsze się pakuję strategicznie na taką ewentualność. Jeden kostium w podręczny, drugi do nadawanego, wszystko inne też rozdzielam po połowie, najcenniejsze buty do podręcznego i w drogę.

Małgorzata Kożuchowska zauważa też, że człowiek mało potrzebuje do szczęścia. Trafnie skomentowała to jedna z internautek:

Zawsze na wakacjach uświadamiam sobie, jak mało trzeba do szczęścia, że mieszkanie nie musi być 100 m2 - wystarczy jedna sypialnia i to wspólna z dziećmi, jeden garnek, jedna patelnia, talerz, kubek i sztućce. Bo szczęście to przede wszystkim obecność bliskich.

Patent na pakowanie, który warto znać, by móc wybrać się na wakacje z porządkiem w walizceStewardessa radzi, jak spakować bagaż na wakacje. "Pół na pół"

Więcej o: