Julia Wieniawa wściekła jak osa na znane linie lotnicze. "Ile razy można zgubić bagaż?"

Julia Wieniawa poskarżyła się na znane linie lotnicze. Gwiazda, która często podróżuje, poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że zagubiono jej bagaż. Dodała także, że to nie pierwsza taka sytuacja związana z liniami KLM.

Lato to czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Również gwiazdy chętnie pakują walizki i udają się na urlop. Czas na odpoczynek w rodzinnym gronie postanowiła znaleźć także Julia Wieniawa. Aktorka i wokalistka na co dzień angażuje się w wiele projektów, ale tym razem postanowiła znaleźć czas na odpoczynek. Gwiazda wybrała się na Sycylię. Tam ładowała akumulatory w towarzystwie mamy i siostry. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

23-letnia gwiazda nie ukrywa, że często podróżuje, a relacjami z zagranicznych wojaży chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Tym razem zamiast zdjęciem w pięknych okolicznościach przyrody, artystka podzieliła się z fanami swoją złością.

Zagubiony bagaż (zdjęcie ilustracyjne)Z greckiej wyspy wrócili bez walizek. "Staliśmy tam około czterech godzin"

Szukasz podobnych treści? Odwiedź stronę Gazeta.pl

Linie lotnicze zgubiły bagaż Wieniawy. "O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!"

Gwiazda, która wypoczywała na Sycylii, po powrocie do Polski musiała zamierzyć się z nieprzyjemną sytuacją. Okazało się bowiem, że linie lotnicze KLM zagubiły jej walizkę. Swoje niezadowolenie celebrytka przekazała w instagramowej relacji.

Trzeci raz (w tym miesiącu) zgubili moją walizkę. O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!

- zastanawia się zdenerwowana artystka i dodaje:

Zaznaczam, że miałam ze sobą tylko bagaż podręczny, który mi zabrano w samolocie, mówiąc, że "nie ma już miejsc" - po czym walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram / Julia Wieniawa screen

Aktorka o pomoc w odnalezieniu walizki poprosiła warszawskie Lotnisko Chopina, które oznaczyła w swojej relacji. Co zrobić w przypadku zagubienia bagażu? 10 sposobów, jak sobie z tym radzić.

Zagubiony, opóźniony lub zniszczony bagaż - w takich przypadkach pasażerowi przysługują konkretne prawaProblemy na lotnisku - jak sobie radzić w przypadkach opóźnienia lotu, odwołania lotu, zagubionego bagażu i niewpuszczenia na pokład?

Więcej o: