Julia Wieniawa wściekła jak osa na znane linie lotnicze. "Ile razy można zgubić bagaż?"

Julia Wieniawa poskarżyła się na znane linie lotnicze. Gwiazda, która często podróżuje, poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że zagubiono jej bagaż. Dodała także, że to nie pierwsza taka sytuacja związana z liniami KLM.

Lato to czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Również gwiazdy chętnie pakują walizki i udają się na urlop. Czas na odpoczynek w rodzinnym gronie postanowiła znaleźć także Julia Wieniawa. Aktorka i wokalistka na co dzień angażuje się w wiele projektów, ale tym razem postanowiła znaleźć czas na odpoczynek. Gwiazda wybrała się na Sycylię. Tam ładowała akumulatory w towarzystwie mamy i siostry. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

23-letnia gwiazda nie ukrywa, że często podróżuje, a relacjami z zagranicznych wojaży chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Tym razem zamiast zdjęciem w pięknych okolicznościach przyrody, artystka podzieliła się z fanami swoją złością.

Zagubiony bagaż (zdjęcie ilustracyjne) Z greckiej wyspy wrócili bez walizek. "Staliśmy tam około czterech godzin"

Szukasz podobnych treści? Odwiedź stronę Gazeta.pl

Linie lotnicze zgubiły bagaż Wieniawy. "O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!"

Gwiazda, która wypoczywała na Sycylii, po powrocie do Polski musiała zamierzyć się z nieprzyjemną sytuacją. Okazało się bowiem, że linie lotnicze KLM zagubiły jej walizkę. Swoje niezadowolenie celebrytka przekazała w instagramowej relacji.

Trzeci raz (w tym miesiącu) zgubili moją walizkę. O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!

- zastanawia się zdenerwowana artystka i dodaje:

Zaznaczam, że miałam ze sobą tylko bagaż podręczny, który mi zabrano w samolocie, mówiąc, że "nie ma już miejsc" - po czym walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram / Julia Wieniawa screen

Aktorka o pomoc w odnalezieniu walizki poprosiła warszawskie Lotnisko Chopina, które oznaczyła w swojej relacji. Co zrobić w przypadku zagubienia bagażu? 10 sposobów, jak sobie z tym radzić.

Zagubiony, opóźniony lub zniszczony bagaż - w takich przypadkach pasażerowi przysługują konkretne prawa Problemy na lotnisku - jak sobie radzić w przypadkach opóźnienia lotu, odwołania lotu, zagubionego bagażu i niewpuszczenia na pokład?

Więcej o: