Tani urlop za granicą. Gdzie wyjechać? W sierpniu ten kierunek jest wakacyjnym hitem

Chociaż połowa wakacji minęła, to jeszcze wiele osób czekają niezapomniane urlopy. Morze, góry czy jezioro? Oto odwieczne pytanie każdego, kto planuje wakacje. Okazuje się, że jest jeden popularny kurort za granicą, w którym możemy tanio spędzić urlop.

Gdzie spędzić wspaniały urlop i nie zbankrutować? Często się nad tym zastanawiamy i wybieramy mało popularne miejsca, zazwyczaj blisko domu. Niektórzy planują wyjazd nad polskie morze, inni zaś w góry. Co jednak powiecie na wyjazd do Bułgarii? To niewątpliwe jeden z najtańszych kierunków wakacyjnych. Można tam wypoczywać i jeść śniadania przez pięć dni za 1500 złotych. Jeśli dopłacimy 200 zł, do oferty dołączone zostaną obiady.

Zobacz wideo Turysto! Są gesty, które mogą zaprowadzić do więzienia

Więcej informacji o wakacjach w Polsce i za granicą znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Bułgaria - najtańszy kierunek w sierpniu

Kraj przyciąga wspaniałymi widokami, a malownicze uliczki opowiadają o jego historii. Jest on pełen niesamowitych zabytków, które pamiętają dawne czasy. Część linii brzegowej zajmują piaszczyste plaże, z których podziwiać będziemy morskie fale. W Bułgarii odpoczniemy i skorzystamy z licznych atrakcji, a nawet weźmiemy udział w miejscowych imprezach. A pogoda będzie nam sprzyjać! Temperatura w sierpniu wynosi ponad 30 stopni, co sprzyja wylegiwaniu się na plaży i kąpaniu w morzu. 

Polacy często decydują się na zakup wczasów w Bułgarii. Wpływ na to mają ceny, możliwość wylotu z różnych lotnisk, krótka podróż oraz pogoda. Najwięcej osób wypoczywa w Słonecznym Brzegu. W tym kurorcie bawią się turyści, którzy uwielbiają imprezować. To nie dziwi, skoro miejscowość jest pełna klubów nocnych, a nieopodal ogromnej plaży znajdują się bary, restauracje i puby. Inni wybierają Złote Piaski. Tam jest nieco spokojniej, ale atrakcji i imprez nie brakuje. 

Więcej o: