Szalona Środa w LOT. Atrakcyjne ceny do Nowego Jorku czy Tibilisi. Oferta obowiązuje tylko do północy

Marzy ci się podróż do Nowego Jorku, Erywania, Tibilisi lub Baku? A może chcesz odkrywać zakamarki Polski? Świetnie się składa! Polskie Linie Lotnicze przygotowało kolejne atrakcyjne promocje w ramach Szalonej Środy.

Zarówno miłośnicy podróży po kraju, jak i ci, którym marzy się wycieczka za granicę, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty. Promocją zostały objęte loty nie tylko do miast europejskich, ale i poza kontynent. Szalona Środa obowiązuje tylko jedną dobę, więc trzeba się pospieszyć, by z niej skorzystać. 

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Jednodniowa promocja na loty. Szalona Środa z PLL LOT

Szalona Środa to cykliczna promocja, którą przygotowuje dla swoich pasażerów PLL LOT. Co tydzień znajdziemy nowe oferty, które kuszą atrakcyjnymi cenami. Tym razem macie możliwość spełnienia amerykańskiego snu w Nowym Jorku, odwiedzenia magicznego Tibilisi czy urokliwego Erywania. 

Loty do Tibilisi. Promocja PLL LOT

Magiczne wzgórza, kolorowe budynki i pyszna gruzińska kuchnia. Tibilisi jest jednym z najstarszych miast świata - powstało prawdopodobnie już sześć tysięcy lat temu. To zdecydowanie jedno z miejsc, które warto odwiedzić choć raz w życiu. Dzisiaj PLL LOT oferuje loty już od 699 zł w obie strony. 

Promocja dotyczy podróży w LOT Economy Class w terminie od 1 października 2022 do 25 marca 2023 roku. Loty kursują z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia.

Spełnij "American dream". Tanie loty do Nowego Jorku 

Nowy Jork to tętniące życiem ulice, wysokie wieżowce i Statua Wolności. Miasto hipnotyzuje swoim ogromem i jest marzeniem wielu Europejczyków, którzy oglądają je na ekranach telewizorów. Ceny lotów jednak skutecznie odstraszają. Jaką ofertę przygotował PLL LOT? 

W ramach Szalonej Środy do Nowego Jorku polecicie już od 2199 zł w obie strony. Oferta dotyczy podróży w LOT Economy Class od 1 października 2022 do 15 grudnia 2022 roku. Loty odbywają się z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia, Zielonej Góry i Olsztyna. 

Wybierz mniej popularne kierunki. Loty do Erywania i Baku

A gdyby tak zboczyć z najpopularniejszych szlaków turystycznych? Europa kryje w sobie wiele perełek, które nie są oblegane przez wczasowiczów. Warto wybrać się m.in. do stolicy Armenii - Erywania. Jest to nie lada gratka szczególnie dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy mogą zaplanować wspinaczkę na szczyt tamtejszych kaskad.

Polecicie tam już od 699 zł w obie strony w terminach od 1 października do 15 marca 2023 roku. Loty odbywają się z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia.

Innym interesującym kierunkiem jest architektonicznie nowoczesne Baku. Stolica i największe miasto Azerbejdżanu to miejsce pełne kontrastów. Tradycyjna zabudowa przeplata się tu z nowoczesnymi budynkami. PLL LOT oferuje podróż od 699 zł w obie strony od 1 października do 15 marca 2023 roku. Loty do Baku odbywają się z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia.

Linie lotnicze zachęcają także do podróży po Polsce dzięki połączeniom między Krakowem a Olsztynem, Rzeszowem a Olsztynem oraz Zieloną Górą a Gdańskiem. Loty w obie strony znajdziecie od 119 zł.

PLL LOT to nie jedyny przewoźnik oferujący zniżki na przeloty. Pod koniec lipca Ryanair zaproponował niższe ceny na jesienne rejsy. Bilety można było kupić już za 39 złotych.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: