Marzysz o włoskich wakacjach? Wizz Air ogłosił jednodniową promocję, zostało tylko kilka godzin

Planujesz podróż samolotem do (lub z) Włoch? Jeśli tak, to Wizz Air ma jednodniową promocję na loty w tym kierunku. Nie trać czasu i zapoznaj się z zasadami czasowej oferty.

Więcej ciekawych artykułów o podróżach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Wszyscy miłośnicy podróżowania samolotem do Włoch mają okazję skorzystać ze zniżki, jeśli zarezerwują lot liniami Wizz Air. Promocja jest dostępna tylko przez jedną dobę, więc żeby z niej skorzystać, trzeba się bardzo pospieszyć, żeby zarezerwować bilety na prawdziwie włoskie wakacje.

Włoski Tydzień w Wizz Air - jednodniowa promocja na loty

Jednodniowa promocja na loty w Wizz Air obowiązuje wyłącznie 2 sierpnia 2022 roku w godzinach od północy do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego letniego. Jak to działa? Każdy, kto dzisiaj  zarezerwuje lot samolotem linii Wizz Air na wybrany rejs do (lub na) lotnisko (do wyboru):

  • Bari "Karol Wojtyła",
  • Międzynarodowy Port Lotniczy Neapol.

Otrzyma zniżkę 15 procent na bilet (z wyłączeniem opłaty administracyjnej). Trzeba pamiętać, że rabat obowiązuje tylko na wybrane loty, które należy zarezerwować wyłącznie online (do wyboru):

  • na stronie internetowej wizzair.com,
  • aplikacji mobilnej WIZZ.

Oprócz tego należy również pamiętać, że sama podróż musi dobiec końca przed 31 października 2022 roku.  

Uwaga - promocja nie dotyczy podróży grupowych, a wyłącznie pojedynczych.

Konkurencja nie śpi, czyli promocje na rejsy innych tanich linii lotniczych 

Podobną jednodniową (choć pojawiającą się cyklicznie) promocją jest oferta Szalona Środa, z której mogą skorzystać pasażerowie linii lotniczych PLL LOT. Dokładniejsze informacje o cotygodniowym rabacie znajdziecie na stronie internetowej LOT-u

Więcej o: