Tiktokerzy parodiują nadmorskich turystów. Jakich ludzi można spotkać na plaży? "Mama, siku muszę"

Wakacje sprzyjają relaksowi nad morzem. Jednak zdarza się, że błogi wypoczynek jest zakłócany przez sąsiadujących urlopowiczów. Tiktokerzy postanowili zebrać najpopularniejsze zachowania, z jakimi możemy się spotkać na plaży. Rozpoznajesz niektóre z nich?

Dla wielu lato nie jest uważane za kompletne bez przynajmniej jednej wycieczki na plażę. Połączenie słońca, piasku i dźwięku morskich fal sprawia, że jest to idealne miejsce na naładowanie baterii. Każdego roku możemy zauważyć tam jednak pewne powtarzające się zachowania. Para tiktokerów postanowiła w zabawny sposób przedstawić najpopularniejsze typy ludzi na plaży

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Typy ludzi na plaży, czyli głośna muzyka i kłócące się pary 

Nagraniem na TikToku podzieliła się użytkowniczka rostriim. Wraz ze swoim partnerem wyróżniła pięć najpopularniejszych zachowań, z którymi możemy spotkać się na plaży. Na szczycie listy znalazły się tzw. techno ziomki. Za tajemniczą nazwą kryją się osoby, które wybierają się na plaże z głośnikami i puszczają głośno muzykę. Wszyscy urlopowicze są zmuszeni do jej słuchania, choć nie zawsze mają na to ochotę. 

Mama głodny jestem, siku, piciu, zapiekankę

- możemy usłyszeć na TikToku.

W zestawieniu pojawiły się również rodziny z dziećmi oraz kłócące się pary, które swoje prywatne problemy rozstrzygają na plaży. Pod numerem czwartym skryły się "solaris", czyli miłośniczki opalania, a listę zamknęły młode pary. Według twórców TikToka zakochani obściskują się, nie zważając na komfort swoich plażowych sąsiadów. Jak przyznali autorzy w opisie nagrania, w ich przeglądzie zabrakło popularnych parawaniarzy.

Użytkownicy komentują: Najgorsi są palacze

Komentujący zgodzili się z zestawieniem widocznym na nagraniu, a wielu z nich dodało do niego swoje propozycje. Wymienili m.in. palaczy czy fanów aktywnego wypoczynku, których piłka często trafia w głowy plażowiczów. Podzielili się także własnymi doświadczeniami. 

Jeszcze są ci wiecznie narzekający. A to woda za mokra, no i wszędzie ten piach.
Kilka lat temu w Mielnie ktoś puszczał muzykę z takiego wielkiego głośnika,  ja się patrzę, a to seniorzy

- możemy przeczytać w odpowiedziach internautów pod filmikiem. Komentująca starszą parę z Mielna dodała również, że zachowanie nobliwych turystów nie zostało odebrane negatywnie wśród innych urlopowiczów. "Wszyscy się do nich uśmiechali, a jak robią to młodzi, to zawsze bulwers od otoczenia" - zauważyła. 

"A wy, którą parą jesteście?" - jedna z komentujących zwróciła się z pytaniem do twórców. "Obserwatorzy" - podsumowała autorka. 

Więcej o: