"Szalona Środa w LOT". Polski przewoźnik kusi biletami od 99 zł, ale konkurencja nie pozostaje w tyle

Klienci PLL LOT po raz kolejny mogą skorzystać z promocji "Szalona Środa". To cotygodniowa wyprzedaż, która ma zachęcić do podróżowania w atrakcyjnych cenach. Tym razem klienci mogą wybierać pośród kilkunastu kierunków - bilety szybko znikają, a okazja jest ograniczona czasowo.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Promocja organizowana przez Polskie Linie Lotnicze LOT ponownie ruszyła - klienci mogą wybierać pośród wielu atrakcyjnych ofert i niskich cen. Jeśli planujesz w najbliższym czasie wyjazd, jest to świetna okazja! Tym razem polski przewoźnik oferuje loty krajowe, a na liście znalazło się wiele miast, które warto odwiedzić. 

Promocja w PLL LOTPromocja. "Szalona Środa w LOT". Oferta obowiązuje tylko do północy

Odkryj Polskę z "Szaloną Środą" w LOT

Atrakcyjne ceny i cykliczne wyprzedaże biletów lotniczych zachęcają do zakupu i planowania kolejnych podróży. Dzięki "Szalonej Środzie" z LOT jest to możliwe. Tym razem promocja obejmuje loty krajowe, a na siatce połączeń znaleźć możemy różne, ciekawe kierunki. Polski przewoźnik zachęca do eksploatacji i zwiedzania Krakowa, Gdańska czy Wrocławia, a to wszystko w ekonomicznych cenach. 

Ceny lotów zaczynają się już od 159 zł w obie strony lub 99 zł w jedną! To bardzo przystępna cena, która może okazać się najtańszą opcją pośród pozostałych środków transportu. Niestety zakup jest możliwy tylko do północy, jednak oferta dotyczy podróży w LOT Economy Class od pierwszych sierpnia do końca września 2022 r. Warto także wspomnieć, że "Szalona Środa" z LOT rządzi się swoimi prawami i trzeba jak najszybciej dokonać rezerwacji - popyt na bilety jest bardzo duży, a te rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki. 

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

"Szalona Środa" w LOT - atrakcyjne kierunki

Jeśli planujesz wakacje w kraju, może być to idealna okazja na zakup biletów w niskiej cenie. Na liście znajdziemy wiele kierunków, które warto rozważyć, wybierając się na urlop. Jakie kierunki obejmuje środowa promocja? Na liście PLL Lot znalazły się bilety za 99 zł w jedną stronę z Warszawy do Bydgoszczy, Katowic, Lublina czy Zielonej Góry. Ze stolicy polecimy także do Krakowa czy Gdańska już od 139 zł. Nieco drożej wypadają przeloty w obie strony - za 239 zł Gdańsk, a od 169 zł Lublin. 

'Szalona Środa' w LOT'Szalona Środa' w LOT Screenshot\lot.com

Wybrać możemy także inne lotniska - na liście znajduje się Kraków, Olsztyn, Katowice, Bydgoszcz czy Rzeszów. Pośród kierunków objętych promocją każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno niszowe jak i ciche miejsca idealne na wakacje takie jak Olsztyn-Mazury za 99 zł w jedną stronę z Krakowa lub zupełnie inny, miejski klimat np. lot z Bydgoszczy do Warszawy w takiej samej cenie. 

Przypominamy, że cała lista kierunków i szczegółowy cennik znajduje się na oficjalnej stronie przewoźnika PLL LOT.  Warto także wspomnieć, że żadna z wymienionych ofert nie obejmuje dodatkowego bagażu, a. na pokład wnieść można tylko torbę podręczną lub plecak o odpowiednich wymiarach. 

Ryanair z atrakcyjnymi lotami wakacyjnymi

Podobną, atrakcyjną promocję przygotował także Ryanair. Irlandzki przewoźnik oferuje loty od 89 zł, a bilet należy nabyć przed końcem szóstego lipca. Podróż jednak można zaplanować nieco później - od września do końca października br. Możemy wybierać pośród jedenastu krajowych lotnisk, a na liście kierunków nie brakuje stolic Europy (Mediolan, Rzym, Paryż, Londyn czy Budapeszt) jak i bardziej wakacyjnych miejsc takich jak Lille, Wenecja, Bolonia czy Turyn. Ceny są bardzo atrakcyjne, a niektóre z nich nie przekraczają 59 zł, co sprawia, że szybko się wyprzedają. 

Więcej o: