Promocja w Ryanair. Loty już od 39 złotych. W ofercie popularne wakacyjne kierunki

Ryanair wychodzi z nową ofertą. Możecie zaplanować sobie lot do malowniczych miast w Europie. Najtańsze bilety kosztują tylko 39 złotych. Macie czas do 20 lipca br., a liczba miejsc jest ograniczona.

Marzy ci się podróż do Pragi, Brukseli lub Helsinek, za którą dużo nie zapłacisz? Tanie linie lotnicze Ryanair po raz kolejny zorganizowały promocję. Do 20 lipca 2022 r. można zarezerwować lot w niższej cenie. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Więcej informacji na temat promocji lotniczych znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Promocja w Ryanair. Tanie bilety do wielu krajów europejskich

Oferta dotyczy lotów w terminach od 1 września do 31 października br. Z lotniska w Krakowie za 39 zł w jedną stronę możemy polecieć do Brukseli-Charleoi, Dortmundu, Londynu-Stansted, Pragi, Rygi oraz Sztokholmu. Nieco droższe bilety (59 zł) są do Bolonii, Göteborg-Landvetter oraz do Lile i Turynu. 

Jeśli chcecie wyruszyć z lotniska Warszawa Modlin, to najtańszymi opcjami będą Aarhus (Dania), Helsinki, Koszyce oraz Liverpool. Za podróż w jedną stronę zapłacimy 39 zł. Koszt wylotu na południe Europy będzie wyższy, na przykład wypad do Wenecji to wydatek rzędu 94 zł, a do Rzymu - 110 zł. 

Również z Gdańska polecimy do wielu ciekawych miejsc w Europie. Bilety do Aarhus, Newcastle, Växjö-Småland (Szwecja) i Wiednia kosztują 39 zł. Z Poznania zaś w tej cenie wykupimy podróż do Helsinek i Sztokholmu.

Ryanair w swojej promocji uwzględnił też inne polskie miasta. Dzięki niej możemy zaplanować podróż do wielu miast w Europie i nie martwić się tym, że za dużo wydamy. Cała oferta opublikowana jest na stronie internetowej przewoźnika. Pamiętaj, że jest ograniczona czasowo, a taryfa zależy od dostępności. 

LOT  również przygotował wakacyjną ofertę

W minioną środę turyści mogli skorzystać z tańszych biletów podczas Szalonej Środy z LOT. Jeśli nie zdążyliście tego zrobić, sprawdźcie weekendową ofertę przewoźnika. Możecie zarezerwować sobie podróż na południe Europy, by odpocząć na piaszczystej plaży i popływać w ciepłym morzu. Cena lotów w obie strony zaczyna się od 299 złotych. Odwiedzić możemy na przykład Rijekę, Wenecję lub Split. 

Więcej o: