Szalona Środa z LOT. Zaplanuj city break w Europie. Również Ryanair z ofertą promocyjną

Szalona Środa z LOT to okazja do zaplanowania wakacji w różnych krajach europejskich. Klienci przewoźnika mogą zarezerwować tańszą podróż do Wiednia, Niemiec, Gruzji lub Albanii. Jest jednak jeden haczyk - trzeba się spieszyć, bo oferta ważna jest tylko do północy.

W każdą środę linie lotnicze LOT wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W tym tygodniu dzięki promocji można zaplanować wakacyjne loty do różnych miast europejskich. Marzy wam się mały city break w Wiedniu lub Dusseldorfie? Teraz możecie zabookować tańsze bilety, ale musicie się z tym spieszyć. Oferta ważna jest tylko do północy, a liczba miejsc ograniczona. 

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Więcej informacji na temat promocji i zniżek na loty znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Spływ Dunajcem (zdjęcie ilustracyjne) Ile kosztuje spływ Dunajcem? To atrakcja na europejską skalę

Szalona Środa z LOT. Austria, Niemcy, a może Azerbejdżan?

Polski przewoźnik na swojej stronie internetowej po raz kolejny opublikował swoją ofertę. W tę środę (29.06.2022) możemy zabookować loty za 342 zł do Wiednia (podróż w obie strony) i za 399 zł do Düsseldorfu. Podróż obędzie się między 1 lipca 2022 r. a 31 sierpnia 2022 r. Zarezerwujecie też bilety do Erywania i Tbilisi. W obu przypadkach kosztują one 699 zł, a loty zaplanowane są od 1 października 2022 r. do 13 grudnia 2022 r.

Chcecie polecieć gdzieś dalej i poznać zupełnie inną kulturę? Nic straconego. Szalona środa z LOT wam to umożliwi. Pomiędzy 1 października br. a 13 grudnia br. możecie odwiedzić Baku w Azerbejdżanie. Za taką podróż zapłacicie 699 zł.

Ryanair z ofertą specjalną. Loty już od 39 zł

Również irlandzkie tanie linie lotnicze mają swoją promocję. Do 30 czerwca (do północy) możemy zabookować bilety na podróże, które odbędą się w dniach od 1 lipca do 31 października. Ile zapłacimy za podróż? Z Krakowa do Oslo-Torp i Pragi polecimy za... 39 zł w jedną stronę. Wycieczka do Mediolanu-Bergamo kosztuje 59 zł. Podobnie jest w przypadku wylotu z lotniska Warszawa-Modlin. Za możliwość zwiedzania Aarhusa (Dania), Eindhoven (Holandia) i Kowna zapłacimy 39 zł. Jeśli chcemy zorganizować sobie wycieczkę z Gdańska, to za 39 zł wybierzemy się do Göteborg-Landvetter (Szwecja), Kopenhagi i Oslo. 

Glony na brzegu plaży (zdjęcie ilustracyjne) Glony gniją na potęgę na gdańskich plażach. Fetor odstrasza wczasowiczów

Więcej o: