Ile kosztują wakacje w Albanii? Polka pokazała paragony, nad Bałtykiem można tylko pomarzyć

Ile kosztują tygodniowe wakacje w Albanii w 2022 roku? Polska blogerka opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazała paragony i podsumowała koszty swojego pobytu. Wielu turystów znad polskiego morza może tylko pozazdrościć.

Więcej wiadomości z Polski i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wakacje w Albanii zyskują na popularności również wśród Polaków. Kraj ten kusi nie tylko cudownymi widokami i ciepłym morzem, ale również cenami, które potrafią być znacznie niższe niż nad Bałtykiem? Ile kosztuje tygodniowy urlop w Albanii? Polka opublikowała filmik z podsumowaniem.

Ile kosztują wakacje w Albanii 2022? Polka pokazała paragony

Ile kosztuje tydzień wakacji w Albanii? Fajny nocleg z widokiem na morze zaczyna się już od 100 złotych za noc

- opowiada Aleksandra Najda na nagraniu zamieszczonym na Instagramie. W dalszej części filmu dowiadujemy się, że za śniadanie zapłacimy ok. 12 zł za osobę, natomiast obiad to koszt rzędu 30 zł od osoby.

Zobacz wideo To będą drogie wakacje pod kątem usług?

Również tania jest kawa - za filiżankę kosztuje bowiem maksymalnie 8 zł. Taką samą cenę zapłacić należy również za kufel piwa. Natomiast drinki w lokalach przy plaży to koszt około 20 złotych.

Warto wspomnieć, że leżaki na najlepszych plażach w Albanii bywają często płatne, jednak koszt ich wynajęcia również nie jest szczególnie wysoki - wynosi ok. 20 zł.

Polka podsumowała na nagraniu, że całkowity koszt jej tygodniowych wakacji w Albanii wyniósł ok. 1500 zł od osoby. Do kwoty tej należy doliczyć jedynie koszty przelotu, które również można znaleźć w okazyjnej cenie - z Polski do Tirany latają bowiem tanie linie lotnicze.

Ceny jak u nas albo nawet i lepsze. Aż mnie zachęciłaś, żeby w końcu zobaczyć Albanię
Ale pięknie i ceny przystępne. Super miejsce na wakacje

- czytamy w komentarzach pod wpisem influencerki. 

Więcej o: