Majorka last minute. Rajskie wakacje za mniej niż 1000 złotych. To najlepszy moment na tani urlop

Oferty last minute cieszą się popularnością wśród osób, które nie miały sprecyzowanych planów wakacyjnych. Dla turystów lubiących spontaniczne wyjazdy to nie tylko najlepsza alternatywa, ale często atrakcja cenowa. Wakacje na Majorce to kierunek, który właśnie teraz jest bardzo korzystny dla szukających możliwości wyjazdu na tanie wakacje.
Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Oferty last minute kojarzą się z kupowaniem wycieczki na kilka dni przed planowanym odlotem i słusznie. Jednak nie zawsze ta metoda gwarantuje zakup w najniższej cenie. Dlaczego? Przeanalizowaliśmy sytuację na rynku turystycznym.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na tronie głównej Gazeta.pl

Majorka last minute! Dlaczego warto właśnie teraz szukać ofert?

Choć wydawałoby się, że każdy już coś zaplanował na wakacje i ostatnie dni czerwca to trochę późno na obmyślanie urlopu, to jednak jest zgoła inaczej. Zakończył się właśnie rok szkolny, rodzice w końcu mogą odetchnąć z ulgą i zastanowić się gdzie wyjechać wraz z dziećmi. To dobry moment, by poszukać ofert last minute na Majorkę

Przeglądając dostępne możliwości, mamy szansę na czterodniowy pobyt na tej hiszpańskiej wyspie za jedynie 2 600 złotych za osobę w opcji all inclusive. To bardzo niewiele jak na wycieczkę zagraniczną, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wszechobecną drożyznę, czy koszty spędzania wakacji w niektórych miejscach w Polsce.

Okres tej oferty przypada na pierwszą połowę lipca, zatem decydując się na jej wybór mamy czas na spakowanie wszystkich ważnych rzeczy i dobre zaplanowanie wyjazdu. 

Majorka last minute, oferty nawet poniżej 1 000 złotych

Jak się okazuje słowo "last minute" nie zawsze obniża cenę. Wszystko za sprawą popytu na dany kierunek wakacyjny. Majorka jest bardzo lubianym miejscem i to właśnie początek i pełnia lata są terminami obleganymi przez turystów.

Jeśli jednak możemy odsunąć w czasie nasze plany urlopowe dobrze jest teraz poszukać oferty last minute na Majorkę, ale z planowanym wylotem na październik.

Ceny wyjazdów zaczynają się poniżej 1000 złotych za osobę, nie uwzględniają one jednak kosztów wyżywienia. Jeżeli zależy nam, aby w cenę wliczono śniadanie, mamy do dyspozycji kilka innych ofert, których ceny sięgają od 1 040 do 1 200 złotych za osobę w zależności od wybranego hotelu

Opcje all incluvise wcale nie są dużo droższe, za najtańszą zapłacimy około 1 400 złotych w czterogwiazdkowym hotelu. Warto zatem poszukać ofert właśnie teraz by móc wypocząć na Majorce, kiedy u nas będzie już zimno.  

Nie zapominajmy, że ta hiszpańska wyspa cieszy się słońcem także w czasie naszej polskiej jesieni. Średnia temperatura w październiku w ciągu dnia to 24°C, a więc idealna dla odpoczynku. Plaże nie są aż tak oblegane przez turystów i można nareszcie odetchnąć. Poza tym Majorka ma do zaoferowania wiele pięknych tras rowerowych i turystykę górską.

Więcej o: