Łódzkie Orientarium zaprasza na "korepetycje". Zła ocena na świadectwie przepustką do biletu za złotówkę

Akcja promocyjna Orientarium w Łodzi wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Ale o co chodzi? Uczniowie, którzy pokażą przy kasie świadectwo, na którym widnieje jedynka z biologii, będą mogli wejść do Orientarium w promocyjnej cenie - zamiast 70 zł zapłacą tylko złotówkę!

"Orientarium Zoo Łódź poleca się jako inspiracja do nauki! Od piątku do niedzieli (24-26 czerwca) wszyscy uczniowie, którym powinęła się noga w tym roku szkolnym i mają ocenę niedostateczną z biologii, za bilet zapłacą tylko złotówkę!" - czytamy o akcji promocyjnej na oficjalnej stronie kompleksu.

Zobacz wideo Bożek: Sam widziałem jak ludzie w Tatrzańskim Parku Narodowym dokarmiali zwierzęta. Coś nieprawdopodobnego

Bilet za złotówkę w łódzkim Orientarium. "Chcemy zachęcić i zainspirować młodzież do nauki"

Akcja promocyjna łódzkiego Orientarium zaplanowana została na cały weekend, od piątku do niedzieli (24-26.06). Uczniowie, którzy na świadectwie szkolnym z tego roku mają ocenę niedostateczną z biologii, za bilet do Orientarium Zoo Łódź zapłacą złotówkę. Jeśli jednak na świadectwie jest ocena mierna z tego przedmiotu, to upoważni to uczniów do wejścia na teren ogrodu za dwa złote.

Więcej informacji o podróżach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Liczymy na to, że młodzież zainspiruje się u nas i chętniej będzie poszerzać swoją wiedzę z zakresu biologii

- poinformowała rzeczniczka Orientarium Zoo Łódź Paulina Klimas-Stasiak.

Chcemy zachęcić i zainspirować młodzież do nauki. Mamy do tego doskonałe warunki. W naszym ogrodzie zwiedzający mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat poszczególnych gatunków zwierząt, w sposób bardzo przystępny. Stawiamy na naukę poprzez zabawę, dlatego wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy w tym roku szkolnym nie zapałali miłością do biologii, zapraszamy do nas

- dodała.

Orientarium ZOO Łódź. Jakie zwierzęta można tam zobaczyć?

Orientarium ZOO Łódź to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej. Kompleks zajmuje powierzchnię prawie 10 boisk piłkarskich. Mieszka tam 35 gatunków zwierząt lądowych oraz 180 gatunków ryb. Siedem zbiorników oceanicznych mieści ponad trzy miliony litrów wody.

Znajdują się tam zagrożone i unikatowe gatunki, największy w Europie wybieg dla słoni, tunel do obserwacji rekinów i płaszczek, który ma 26 metrów długości i wiele innych atrakcji dla całej rodziny.

Więcej o: