Maraton po wszystkich Disneylandach z dodatkami. Wycieczka w cenie mieszkania

24 dni, 12 parków, sześć krajów i 68 posiłków. A wszystko to z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem w tle. Firma Adventures by Disney organizuje wycieczkę po wszystkich parkach Disneya na świecie. Z oferty skorzystać mogą jednak naprawdę majętni i prawdziwi fani kreskówek, bo podróż do najtańszych nie należy.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Rozpocznij przygodę z listą życzeń. Spotkasz się z ekspertami i pracownikami, którzy tworzą zabawne i niepowtarzalne historie. Dzięki temu będziesz mógł zanurzyć się w każdym odwiedzanym miejscu" - czytamy na stronie Adventures by Disney

Z wizytą u George'a Lucasa

Wycieczka rozpocznie się w Orlando na Florydzie od Disney World, a także zwiedzania studia filmowego Walt Disney Studio. Stamtąd podróżni polecą do San Francisco, aby odwiedzić ranczo filmowe i miejsce pracy reżysera George'a Lucasa. Zwykle jest zamknięte dla publiczności, więc jest to nie lada gratka. Następnie podróżni udadzą się do Tokio, Szanghaju i Hongkongu.

Turyści zwiedzą także Tadż Mahal w Indiach, piramidy w Gizie w Egipcie, wieżę Eiffla w Paryżu i oczywiście będą się dobrze bawić w Disneylandzie. Wyruszą także do Szampanii. Po czym wrócą na Florydę. 

Podczas podróży turystom towarzyszyć będą przewodnicy i obsługa (w tym lekarz). Parki będą zwiedzać przed ich otwarciem, a to oznacza, że będą mieli Disneylandy na wyłączność, bez stania w kolejkach i przeciskania się w tłumach.

Ile to kosztuje?

Podróż realizowana będzie prywatnym samolotem (Boeing 757 należący do Icelandair), a noclegi w większości organizowane będą w hotelach Disneya. W wycieczce może wziąć udział 75 osób powyżej 12. roku życia. 

Pierwsi fani wyruszą w podróż 9 lipca. Jednak, aby móc wziąć udział w tym przedsięwzięciu, trzeba dysponować bajońską kwotą. Wycieczka bowiem kosztuje 109 995 dolarów, czyli 491 tys. zł.

Źródła: adventuresbydisney / fly4free.pl 

Więcej o: