Zjedli w Zakopanem, wyszli bez płacenia. Właściciele restauracji udostępnili ich zdjęcia w internecie

Zakopiańska restauracja Bąkowo Zohylina Wyżnio udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie trzech mężczyzn, którzy postanowili wyjść bez płacenia. Restauratorzy dali im jednak ostatnią szansę, prosząc o uregulowanie rachunku. Niemniej jednak zdjęcia "trzech muszkieterów" trafiły do internetu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polskie góry, a w szczególności Tatry i okolice są bardzo popularnym kierunkiem urlopowym zarówno w sezonie zimowym jak i letnim. Piękna czerwcowa pogoda ściąga w okolice Podhala turystów z całej Polski, a nawet zagranicy. Tłumy jednak sprawiają, że na szlakach tworzą się kolejki, a złodzieje i oszuści wietrzą okazje.

Plaża na Gubałówce Plaża z widokiem na panoramę Tatr. Najwyżej położona w Polsce

Mężczyźni opuścili zakopiańską restaurację bez płacenia

Jedna z zakopiańskich restauracji postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nagłośnić sytuację niepłacenia rachunków przez przyjezdnych. Lubiana przez turystów i lokalnych mieszkańców gospoda oferuje tradycyjną, góralską kuchnię. Ciepła i miła atmosfera tego miejsca nie zniechęciła trzech mężczyzn do oszustwa, a dokładnie do wyjścia bez uregulowania rachunku. Gdy klient opuszcza restaurację bez płacenia, właściciele powinni zgłosić sprawę na policję. Bąkowo Zohylina Wyżnio zdecydowała się jednak na wcześniejsze ostrzeżenie. Właściciele opublikowali zdjęcia mężczyzn na Facebooku. 

Zobacz wideo Policjanci z Zakopanego zatrzymali złodzieja uciekającego z łupem o wartości ponad 5 tys. złotych
Zapraszamy Panów do uregulowania rachunku. Inaczej sprawa i nagranie trafią na policję

- możemy przeczytać w treści posta.

Internauci głośno komentują sprawę

Po publikacji informacji przez restaurację, stali klienci i internauci zareagowali niemal natychmiast. W komentarzach znaleźć można wiele negatywnych opinii dla takiego zachowania. Mężczyźni, którzy postanowili wyjść bez zapłacenia, zostali skrytykowani i nie pozostawiono na nich suchej nitki. Znalazły się także żartobliwe opinie: 

Trzech Muszkieterów.
Roześlijcie ich zdjęcia po wszystkich restauracjach i pensjonatach w okolicy.
Ale wstyd! Cudowne miejsce ze wspaniałą obsługę I takie chamstwo.
Co gorsza, na "biednych" nie wyglądają... Ale wstyd.

Na zgłoszenie się do restauracji klienci mieli jednak zaledwie kilka godzin, w związku z czym sprawa najprawdopodobniej trafi w ręce policji.

Więcej o: